Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes újra elkezdeni ezt a...

Érdemes újra elkezdeni ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

A párommal szétmentünk már régen, de mostanában mintha újra összemelegednénk. Régen nagyon jól megvoltunk csak neki el kellett költöznie külföldre munkalehetőség miatt és így láttuk a legjobbnak, ha hanyagoljuk a kapcsolatunkat. De most visszajött, mert itthon kapott állást és pár év után megint lehetne köztünk valami. De nem tudom, hogy jó döntés lenne-e. Szívem szerint én akarnám, de lehet, hogy nem jó ötlet :) Ti mit tennétek?


24/L


2011. okt. 23. 11:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Ha tényleg csak a távolság miatt szakítottatok, és nem volt más sérelem, akkor miért ne?
2011. okt. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Semmi probléma nem volt.
2011. okt. 23. 11:14
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Téged csak úgy félre lehet rakni pár évre, aztán újra előszedni, ha a férfiúnak éppen a közeledben van dolga?
2011. okt. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 bánomisén ***** válasza:

Ha annak idején közös döntés volt, hogy szakítsatok, akkor miért ne lehetne közös döntés az is, hogy folytassátok?

Mondjuk én most azon gondolkodom, hogy ha olyan nagy volt az a szerelem, akkor miért volt akadály annak idején a távolság? Távkapcsolatban is lehetettetek volna, amíg ő kint volt.

Na, mindegy, ha úgy érzitek mind a ketten, hogy folytatni akarjátok, akkor folytassátok szerintem. Csak gondold át, hogy mi lesz, a megint elutazik külföldre, akkor majd megint szétmentek? Utána meg össze? Egy igazi kapcsolat minden körülmények között kapcsolat, nem csak akkor, amikor egymás közelében vagytok.

2011. okt. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha az exed is akarja, akkor kezdhetitek ùjra. A sors sokszor kiszàmithatatlan.

Sok sikert!

2011. okt. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagy szerelem volt, csak tudod amikor kb. hónapok óta nem látjuk egymást akkor elég nehéz mindkettőnknek.
2011. okt. 23. 12:08
 7/11 bánomisén ***** válasza:

Ne haragudj, kérdező, nem vitatkozni akarok veled, ráadásul minden ember és kapcsolat más, de én éppen abban a cipőben járok, hogy a párom több ezer kilométerre van jelen pillanatban tőlem és legközelebb csak télen tudunk majd találkozni. Nálunk fel sem merült a szakítás gondolata, sőt. Muris, de még közelebb is kerültünk egymáshoz most, hogy csak neten tudjuk tartani a kapcsolatot.

De ahogy mondtam, minden kapcsolat és ember más.

2011. okt. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem jönnék vele össze.A távolságot meg lehetett volna oldani.Nincs az a munka,az a kevés pénz,vagy tanulmányi dolgok,ami miatt fel kellene rúgni egy jól működő kapcsolatot.Ezeket lehetett volna szüneteltetni,vagy folytatni másútt,de a kapcsolatot felbontani a legésszerűtlenebb dolog szerintem.Ha te ezt nem így gondolod,akkor jöjjetek össze megint.
2011. okt. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is ésszerűtlen volt, de emberek vagyunk és hibázhatunk nem? És ha rossz döntést hoztunk, nincs második lehetőség? Szerintem van.
2011. okt. 23. 12:53
 10/11 bánomisén ***** válasza:

Persze, mindenki hibázhat. És ki is javíthatja a hibáit, ha van rá lehetőség.

Fussatok neki megint, aztán majd meglátjátok, hogyan alakul.

2011. okt. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!