Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülinapra meghívni az unokate...

Szülinapra meghívni az unokatestvérem párját is? Csak szerintem lenne túlzás?

Figyelt kérdés

Barátnők is vagyunk, igazából együtt nőttünk fel (ő 20, én 17 leszek jövő héten). Olyan nekem, mint egy testvér.

Már 3 hete meghívtam a szülinapomra, ami csajbuli lesz. Senki nem hozza a barátját, az enyém sem lesz ott. Erre ma közli, hogy ő biztos nem fog jönni, mert hogy nekik a péntek a "randinap" és amúgyis, a barátját nem hívtam meg.

1. Mint írtam, senki nem hozza a párját, mit csinálna ott 12 lány között?

2. Nem szimpatikus. Se nekem, se a családnak, se az unokatesóm baráti körének. Korlátozza, manipulálja, az unokatesóm meg nem lát a szerelemtől.


Meg ez a randinap is olyan, hogy minden héten ugyanazt csinálják pénteken. Semmi különleges, vagy extra. Elmennek vacsorázni, utána moziba, majd haza. Meg egész héten együtt vannak, nagynéném is mondja, hogy alig tud az unokatesómról, elérni is lehetetlen.


Szerintetek mit csináljak? Anyukám szerint hagyjam, ne foglalkozzak vele. Majd amikor szakítanak, rá fog jönni, mennyi mindent elszúrt a fiú miatt.

Az apám szerint meg mondjam meg neki a véleményem és hogy ezzel mennyire megbánt. Mert tényleg rosszul esik, hogy 1 estét nem tud eltölteni a barátja nélkül, meg hogy mi az, hogy pénteken lesz a bulim, mikor szerinte tudnom kéne, hogy a péntek este náluk "szent".



2022. ápr. 26. 17:48
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
14%
Nos, kedves, nem szoktam inni. Nem kell neked változtatni. Senki nem kért ilyet. Elfogadni kellene azt, hogy nem mindenkinek a "Vacsora és iszogatás" az elet netovábbja és bizony helyetted meg a kokteljaid helyett q párját választja. Igen, akkor is, ha együtt élnek.
2022. ápr. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 A kérdező kommentje:

Én is sok olyan programon vettem/veszek részt, ami nekem nem “az élet netovábbja”. De tudom, hogy az valamelyik családtagomnak, barátomnak, barátnőmnek fontos, ezért megteszem. És 10-ből 9 alkalommal nagyon is jól érzem magam végig.

Semmi rossz nincs abban, ha pár lány elmegy vacsizni, beszélgetni, utána meg táncolni.

2022. ápr. 27. 08:59
 33/62 anonim ***** válasza:
5%
De mit nem lehet azon megérteni hogy valakinek nem örül a barátja ha nelküle elmegy iszogatni a lany ??
2022. ápr. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 A kérdező kommentje:

Mi lesz a következő akkor, hogy pórázt tesz rá és nyomkövetőt a bőre alá?

De persze, tekintsük normálisnak az ilyen kontrolláló, manipulatív kapcsolatokat, hiszen “magánügy”.

2022. ápr. 27. 09:11
 35/62 anonim ***** válasza:
100%

De őszintén mit tudsz csinálni hogy szakítsanak? Semmit. Sőt ha rájönne a lány hogy ezen vagy, fix h téged utálna meg, nem a fiút.

Annyira az iszogatáson vagy leragadva, mintha az lenne a leg aggasztóbb eleme a történetnek hogy nem engedi el éjszakára iszogatni.

2022. ápr. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
12%

"Én is sok olyan programon vettem/veszek részt, ami nekem nem “az élet netovábbja”. De tudom, hogy az valamelyik családtagomnak, barátomnak, barátnőmnek fontos, ezért megteszem."


De neki nem fontos. Mit nem lehet ezen megerteni?

2022. ápr. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
11%

Egy csajos iszogatás, vacsizás, közös pletyi nem kompatibilis azzal, hogy valaki a párját is vigye.

De pl. este én személyesen nem szívesen mennék egyedül szórakozó helyre, főleg ha az adott hely olyan, hogy szingli csajok riszálják magukat, miközben pasik csorgatják rájuk a nyálukat. Ha táncolni vágynék buliba menni és van egy fix párkapcsolatom, akkor én bizony sokkal nagyobb biztonságban érezném magam, ha a párom is eljönne, nem is akarnék nagyon mással táncolni. Illetve szerintem normélis, ha egy ilyen szituban a pár otthon maradt tagját zavarná, hogy tudja, hogy most a párja nélküle bulizik, ahol idegen lányok/pasik környékezik meg és csorgatják rá a nyálukat úgy, hogy ő nincs ott és nem tudja megvédeni ha esetleg szükség lenne rá.

Szóval a közös készülődés, vacsi részre ha az csajbuli, menjetek együtt, de ha valakinek van állandó párkapcsolata az szerintem indokolt, ha nem akar egyedül pár csajjal belemenni az éjszakába. Az olyan szingli program azoknak, akik egy jót akarnak bulizni, esetleg opcionálisan csávót/csajt felszedni.

Ha van párom, én nélküle nem szívesen mennék ilyen programra és kicsit szarul érezném magam, ha ő menne ilyen programra úgy, hogy meg se kérdezi, hogy nem lenne-e kedvem vele tartani. Akkor én most társfüggő vagyok?

2022. ápr. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
95%

Az az értetlen lepontozott, aki szerint normális, hogy a palija így bánik az unokatesóval, pszichésen stabil amúgy?

Nem az iszogatásról van itt szó, te értetlen!

Hanem arról, hogy még egy telefonbeszélgetést sem folytathat az unokatesó kihangosítás nélkül!

Ez egy zakkant állat, az ilyenek kerülnek be az esti hiradóba, de a lényeg, hogy milyen erkölcsös, mert nem engedi az unokatesót inni. Biztos a szomszédoknak is rendesen köszön, az a szent ember...

2022. ápr. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
91%

Te jó ég, manapság vannak még nők, akik szerint normális, hogy "nem örül" a csaj barátja annak ha nélküle megy el iszogatni? Hát basszus, azért az kemény. Mi csomószor megyünk lányos buliba pasik, férjek nélkül, be is b.szna, ha a férjem emiatt durcázna. És ő is néha megy nélkülem, fene sem akarna a kanbulikra odemenni vele. Igen, ez társfüggőség, vagy bizalmatlanság.

Ha a csaj azért nem akarna menni, mert nem akar bulizni, akkor előtte odamehetne a koktélozásra, ihatna egy virgin valamit, boldog szülinapot kívánhatna, és hazamehetne. Ez így teljesen rendben lenne, tényleg nem mindenki szereti a bulikat. De itt szimplán csak arról van szó, hogy nem engedi a kanija.

Kérdező, nem tudsz mit csinálni, majd rájön, hogy hülye volt, csak akkor már lehet sok mindenkit elmart magától addigra.

2022. ápr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, ez a te születésnapod, tartsd úgy és akkor, amikor te szeretnéd!

Az unokatesód viszont hatalmas veszélyben van, egy intervenció lehet nem ártana. Nem biztos hogy használ de talán elgondolkozik rajta!

2022. ápr. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!