Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülinapra meghívni az unokate...

Szülinapra meghívni az unokatestvérem párját is? Csak szerintem lenne túlzás?

Figyelt kérdés

Barátnők is vagyunk, igazából együtt nőttünk fel (ő 20, én 17 leszek jövő héten). Olyan nekem, mint egy testvér.

Már 3 hete meghívtam a szülinapomra, ami csajbuli lesz. Senki nem hozza a barátját, az enyém sem lesz ott. Erre ma közli, hogy ő biztos nem fog jönni, mert hogy nekik a péntek a "randinap" és amúgyis, a barátját nem hívtam meg.

1. Mint írtam, senki nem hozza a párját, mit csinálna ott 12 lány között?

2. Nem szimpatikus. Se nekem, se a családnak, se az unokatesóm baráti körének. Korlátozza, manipulálja, az unokatesóm meg nem lát a szerelemtől.


Meg ez a randinap is olyan, hogy minden héten ugyanazt csinálják pénteken. Semmi különleges, vagy extra. Elmennek vacsorázni, utána moziba, majd haza. Meg egész héten együtt vannak, nagynéném is mondja, hogy alig tud az unokatesómról, elérni is lehetetlen.


Szerintetek mit csináljak? Anyukám szerint hagyjam, ne foglalkozzak vele. Majd amikor szakítanak, rá fog jönni, mennyi mindent elszúrt a fiú miatt.

Az apám szerint meg mondjam meg neki a véleményem és hogy ezzel mennyire megbánt. Mert tényleg rosszul esik, hogy 1 estét nem tud eltölteni a barátja nélkül, meg hogy mi az, hogy pénteken lesz a bulim, mikor szerinte tudnom kéne, hogy a péntek este náluk "szent".



2022. ápr. 26. 17:48
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
93%

30+ évesen is tartunk csajos bulikat... Jó, táncikálni már nemigen megyünk, mert van, ahol kisgyerek van, ott azért (egész) éjszakára még nem marad ki anyu, de koktélozni simán beülünk a barátnőkkel este.

Párom meg ugyanígy összeül a barátaival sörözni-beszélgetni, amihez meg nekem nincs közöm.

Nyáron meg úgy kertipartizunk, hogy mindenki családostul jön, mert az is belefér.


Attól még tiszteljük-szeretjük egymást, hogy nem vagyunk összenőve. Mindenkinek kell énidő és saját barátok.

2022. ápr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
0%
Kell persze, de egy csalados nonek nem este/ejszaka egy barban
2022. ápr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 A kérdező kommentje:
Igen, de a családos apukák mehetnek nyugodtan sörözni és meccset nézni a haverokkal, ugye?:)
2022. ápr. 28. 14:23
 54/62 anonim ***** válasza:
92%

Ha a férfiak / fiúk elmehetnek sörözni, nézhetnek meccset stb... akkor miért baj, hogy fiatal lányok elmennek egyet szórakozni? Őszintén, ártanak ezzel valakinek? Nem.

Ha hűséges valaki, akkor egy buli miatt nem fog ez megváltozni. Ha valaki meg akarja csalni a párját, akkor ezt megteheti a suliban/ buszon/ parkban, akárhol.

Azt nem tartom normális dolognak, hogy a lány (20 évesre gondolok) egy lépést sem tehet a barátja nélkül. Nem 100-as a fickó, biztos.

2022. ápr. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
0%
Egy ferfi meg egy no nem ugyanaz 😉
2022. ápr. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 A kérdező kommentje:
Sajnálatos, hogy valaki a mai világban még ilyen felfogással képes létezni. :(
2022. ápr. 28. 18:02
 57/62 anonim ***** válasza:
100%
55 te a múlt századba ragadtál, vagy mi?
2022. ápr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
92%
Fú, nagyon remélem, hogy az 55ös csak troll...
2022. ápr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyok troll, es nagyon sokan gondolkoznak igy mint en csak nem forumoznak😊

Most az h a mult szazadban ragadtam az sertes? Mert en boknak veszem

2022. ápr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
92%

Naná, hogy nem fórumoznak, a jó asszony ilyen későn már ágyba bújik, hogy a tikokkal kelhessen.

Remélem, elfenekel a Zurad, amiért ilyen világi hívságokkal töltöd az időt, mint a gyakori kérdések, ahelyett, hogy az ő kedvére tennél. Amúgy sincs itt semmi keresnivalód, tudja az urad, mennyi idegen férfival állsz szóba a válaszolók között?!

2022. ápr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!