Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülinapra meghívni az unokate...

Szülinapra meghívni az unokatestvérem párját is? Csak szerintem lenne túlzás?

Figyelt kérdés

Barátnők is vagyunk, igazából együtt nőttünk fel (ő 20, én 17 leszek jövő héten). Olyan nekem, mint egy testvér.

Már 3 hete meghívtam a szülinapomra, ami csajbuli lesz. Senki nem hozza a barátját, az enyém sem lesz ott. Erre ma közli, hogy ő biztos nem fog jönni, mert hogy nekik a péntek a "randinap" és amúgyis, a barátját nem hívtam meg.

1. Mint írtam, senki nem hozza a párját, mit csinálna ott 12 lány között?

2. Nem szimpatikus. Se nekem, se a családnak, se az unokatesóm baráti körének. Korlátozza, manipulálja, az unokatesóm meg nem lát a szerelemtől.


Meg ez a randinap is olyan, hogy minden héten ugyanazt csinálják pénteken. Semmi különleges, vagy extra. Elmennek vacsorázni, utána moziba, majd haza. Meg egész héten együtt vannak, nagynéném is mondja, hogy alig tud az unokatesómról, elérni is lehetetlen.


Szerintetek mit csináljak? Anyukám szerint hagyjam, ne foglalkozzak vele. Majd amikor szakítanak, rá fog jönni, mennyi mindent elszúrt a fiú miatt.

Az apám szerint meg mondjam meg neki a véleményem és hogy ezzel mennyire megbánt. Mert tényleg rosszul esik, hogy 1 estét nem tud eltölteni a barátja nélkül, meg hogy mi az, hogy pénteken lesz a bulim, mikor szerinte tudnom kéne, hogy a péntek este náluk "szent".



2022. ápr. 26. 17:48
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem aki egy estét nem bír eltölteni a párja nélkül, az társfüggő. Mellé bizalmatlan is... Mi ez a szöveg, hogy ki tudja, mi történne, ha a szórakozóhelyen ott "csorgatja valaki rá a nyálát". Ehhez milyen szintű bizalmatlanság, féltékenység kell?:D

Ha én szerelmes vagyok, akkor állhat előttem Timothée Chalamet is, értem könyörögve, akkor sem csalnám meg a páromat. Nem is Queensbe megyünk bulizni, hogy bárkitől bárkit meg kellene védeni.


Nekem is van barátom, ahogy a vendégek felének is. Senki sehol nem csinált ebből problémát, nem is értem ezt a felfogást, hogy "hát én sem örülnék, ha a párom menne nélkülem"... Nem egy matrica vagy, hogy ne hagyhassa el nélküled a házat.:D



És volt már itt minden, beszélgetés, intervenció stb. Mindig az lett a vége, hogy mi csak féltékenyek vagyunk. A nagynénémék azért, mert hogy nekik rossz a házasságuk, én azért, mert velem a barátom nem tölt el ennyi időt (nem is akarnám). A barátnői vagy azért, mert szinglik, vagy azért, mert sz.r a kapcsolatuk. Meg hogy a srác csak udvarias és védelmező, és mi ehhez nem vagyunk hozzászokva, ezért tartjuk furcsának.

2022. ápr. 27. 15:17
 42/62 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem legyél egyenes. Marcsi, a meghívás neked szól, egyedül, mert csajbuli lesz, a többiek se hoznak pasit. Nagyon örülnék, ha jönnél, mert szeretlek és hiányzol, de ha nem jössz, az a te dolgod.

A végén azért hozzátenném, hogy nem ártana kicsit észbe kapnia, mielőtt mindenkit elveszít a paskó miatt, de hát az ő dolga.

2022. ápr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
87%
Amúgy miért baj, ha valaki sütizni megy szülinapja alkalmából? 🤔🤔
2022. ápr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
3%
Mert sok p1csa azt hiszi az a franko aki diszkozgatni jar ugy hogy kozbe baratja van
2022. ápr. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
93%

Mert a kérdező nem egy sütizős szülinapot akar. Amúgy semmi baj nincs vele.

Diszkó 😀 de rég hallottam ezt a szót. Attól, hogy férjem van, meg szeretek táncolni. Legutóbb például az Alterego-ban "p!csáskodtunk". Képzelhetitek ott mennyi pasi tapadt ránk...

Nem érdekel más szerint mi a frankó, azért bulizok, mert szeretem. Szar lehet olyan kapcsolatban lenni, ahol csak azért nem csalják meg a másikat, mert nincs rá alkalom, hiszen asszonypajtás nem engedi el egyedül az embört a sok csinos csaj közé.

2022. ápr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
85%

43-as vagyok.

Egyetértek a többi válaszolóval. Nagyon mérgező kapcsolatban van az unokatesvéred. Megpróbáltad kérdező, nem jön el. Azért javaslom, hogy beszélj vele, mert durvább is lehet a helyzet.


Azért tettem fel a kérdést ( 43. válaszoló), mert a kérdező válaszaiból úgy tűnt, hogy gáz, ha valaki pl. sütizni megy szülinapja alkalmából. Nemcsak 12-13 évesek ünneplik így a szülinapjukat, idősebbek is szoktak ilyen módon ünnepelni. (Én is ilyen vagyok, egyszerűen azért, mert nem szeretem a tömeget sem a hangos zenét)


Elég sok válaszoló írt hülyeséget. Miért baj, ha valaki a barátja nélkül megy bulizni? Azzal egyetértek, hogy nem vagyunk matricák, hogy a másikra tapadjunk. Ha valaki bulizós fajta, akkor nem jelenti azt, hogy rögtön holtrészeg.

2022. ápr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 A kérdező kommentje:

Semmi baj a sütizéssel, de én 17. szülinapi programnak mást szeretnék. :)

És nem, nem érzem, hogy a "diszkózgatás" akkora bűn lenne. Aki megcsalja a párját, megteszi józanon is egy kedd délután.

2022. ápr. 28. 13:37
 48/62 anonim ***** válasza:
0%
Persze,hogy megteszi, itt a tiszteletrol van szo. Bar ha most toltod a 17et akkor neked meg elnezheto hogy fogalmad sincs ezekrol.
2022. ápr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 A kérdező kommentje:

Miért, aki mer levegőt venni a párja nélkül, az már rögtön nem is tiszteli?:D

Anyukámék korosztálya is tart ugyanígy csajos estét, sőt, még utazni is szoktak csak csajok. Azta, micsoda egy tiszteletlen banda van itt a környéken...

2022. ápr. 28. 13:46
 50/62 anonim ***** válasza:
94%
Én egy tizessel idősebb vagyok a kérdezőnél, de tartunk csajos bulikat, mert tiszteljük annyira egymást, hogy megbízunk egymásban. Nem tudom abban mi a tisztelet, ha nem merik egymást elengedni. Inkább szomorú.
2022. ápr. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!