Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülinapra meghívni az unokate...

Szülinapra meghívni az unokatestvérem párját is? Csak szerintem lenne túlzás?

Figyelt kérdés

Barátnők is vagyunk, igazából együtt nőttünk fel (ő 20, én 17 leszek jövő héten). Olyan nekem, mint egy testvér.

Már 3 hete meghívtam a szülinapomra, ami csajbuli lesz. Senki nem hozza a barátját, az enyém sem lesz ott. Erre ma közli, hogy ő biztos nem fog jönni, mert hogy nekik a péntek a "randinap" és amúgyis, a barátját nem hívtam meg.

1. Mint írtam, senki nem hozza a párját, mit csinálna ott 12 lány között?

2. Nem szimpatikus. Se nekem, se a családnak, se az unokatesóm baráti körének. Korlátozza, manipulálja, az unokatesóm meg nem lát a szerelemtől.


Meg ez a randinap is olyan, hogy minden héten ugyanazt csinálják pénteken. Semmi különleges, vagy extra. Elmennek vacsorázni, utána moziba, majd haza. Meg egész héten együtt vannak, nagynéném is mondja, hogy alig tud az unokatesómról, elérni is lehetetlen.


Szerintetek mit csináljak? Anyukám szerint hagyjam, ne foglalkozzak vele. Majd amikor szakítanak, rá fog jönni, mennyi mindent elszúrt a fiú miatt.

Az apám szerint meg mondjam meg neki a véleményem és hogy ezzel mennyire megbánt. Mert tényleg rosszul esik, hogy 1 estét nem tud eltölteni a barátja nélkül, meg hogy mi az, hogy pénteken lesz a bulim, mikor szerinte tudnom kéne, hogy a péntek este náluk "szent".



2022. ápr. 26. 17:48
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
85%
Igaza van szüleidnek, mindkettőnek.
2022. ápr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
90%

Pwdig ha szeretitek,vagy törődtök vele valamilyen szinten,akkor nyissátok fel a szemét valahogy,mielőtt benne lesznek a híradóban.

A bulira,ha nem akar, ne menjen. Nem kötelező. Viszont az ok az aggasztó nagyon.

2022. ápr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
89%

Ez a tipikus "sz*rni is kézen fogva járnak" kapcsolat. Mérgező, zsarnok, manipulatív viszony.

A te szülinapod, a te feltételeid. Meghívtad, adott paraméterekkel, amire LEHETŐSÉGE van igent vagy nemet mondani. Ha nem jön, úgy járt, de nehogy már te igazítsd a szülinapodat egy random heti randijukhoz. :D Csak egy rugalmatlan, önző p*csa vár el ilyet.

2022. ápr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
31%

Nem jó apukád tanácsa, ilyeneket mondani, hogy mennyire megbánt...

Ezzel csak jót nevetne rajtad, meg ez olyan játszmázós dolog, mint ha így akarnád kiprovokálni, hogy de, menjen mégis a pasija nélkül. Mint ha így akarnál a lelkére beszélni, lelkiismeret-furdalást keltve benne.

Nem kell, hogy azt érezze, hogy jaj, ő milyen fontos, hogy rosszul érzed magad, ha nem lesz ott, ez röhejes azok után pláne, hogy nem megy veled üdülni. Nem baj, ha azt érzi, hogy nem lényeges a jelenléte, nem leszel depis, se megsértődve, ha nem lesz ott. Inkább érezze azt, hogy nem fog hiányozni. Csak annyit mondj, hogy a meghívás csak neki szól, nem hozhatja a barátját. Ha nem akar jönni, nem kötelező.

2022. ápr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
89%
Ő fütyül rád, még az utazást is leszarja, holott megígérte, te meg még meghívnád a bulidra?
2022. ápr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
0%

Komoly kapcsolatban szerintem is az a normalis ha egyutt mennek bulizni a parok😀 ha egyutt akartok logni csak lanyok akkor ne este menjetek, akkor lehet elmegy a baratja nelkul is. En se jarok a ferjem nelkul "csajos estere", napkozben talalkozom a baratnoimmel. Mondjuk ok vannak olyan intelligensek hogy ezt tiszteletben tartjak.

Egyebkent mibol veszed le hogy manipulalja a csavo?

2022. ápr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
25%

Utolso valaszolo vagyok, elnezest kell kerjek, most latom a kihangositva telefonalast meg h nem engedi sminkelni wtf? 😀

Unokatesodnal is van baj a toronyban ha ezek utan meg szerelmes.

De sajnos ameddig szerelmes addig hiaba beszelsz neki, a falnak beszelsz.

Amit tehetsz az az, hogy ha rosszra fordul a helyzet, ugy komolyan (marpedig rosszra fog), akkor tudja hogy rad szamithat. Szuksege lesz rad. Ne fordits neki hatat egy hulye szulinap miatt.

2022. ápr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 A kérdező kommentje:

Egy szülinapi bulit hogy tartsak délután? 😂

Igen, biztosan én vagyok az unintelligens, amiért nem egy délutáni sütizéssel szeretném letudni a születésnapomat, kamaszként.


Egy 4 hónapos kapcsolatot, huszonévesen meg ne hasonlítsunk már egy házassághoz…

Mert szerinted az normális, ha egy fiatal lánynak, pár hónapos kapcsolatban meg van szabva, hogy miket vehet fel, hogy nem sminkelhet? Hogy nem mehet egyedül szinte sehová, mert hogy a barátja nem bírja nélküle? Hogyha hívja valaki, akkor kihangosítóval veheti fel a telefont, hogy a srác is hallja, ki az, miről beszélnek? Hogy átnézi az unokatestvérem telefonját? Hogy a szülei, barátnői ellen beszél folyamatosan és próbálja összeugrasztani az unokatesómat mindenkivel?

2022. ápr. 26. 21:11
 19/62 anonim ***** válasza:
27%

Elolvastad a masodik valaszomat? Az elsot (igen tudom nem igy kell, elnezest) ugy irtam hogy csak magat a kerdest olvastam el.

A kiegeszito infok utan mar nyilvan nem gondolom normalisnak.

2022. ápr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
17%

Amúgy miért ne lehetne délután tartani? Hacsak valaki nem ér rá közületek, mert dolgozik pl. Vagy mennétek valahova? Bocs, de tényleg nem vagyok képben, nem vagyok tizenéves, most a mai 18 alattiakat beengedik rendes szórakozóhelyre is, vagy csak amolyan tinidiszkóba?

Mert ha épp nem mennétek sehova, akkor lehetne akár délután is. Ettől még nem kéne meghívni a srácot, én is azt mondom! És miért ne sütizhetnétek? Inni (mértékletesen) csak úgy buli, ha vagy elmentek egy rendes szórakozóhelyre (ami nem tiniknek van), vagy ha nem mentek sehová, de vannak fiúk is a társaságban. Abban mi a poén, hogy 12 lány iszik? Akkor inkább a sütizés.

2022. ápr. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!