Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a panaszkodó nagymamák +...

Azok a panaszkodó nagymamák + válás. Ismerős esetleg? Ötletek?

Figyelt kérdés
Van egy gyerek X(én). És van egy elvált család... Az apa külföldön, de a nagymama itthon van. Mellesleg a nagymama is elvált, de a férje már nem él(most nem is számít...)! Az apa(apám) ebben a légkörben nevelkedett... És ezt mintázta... Elvett egy nőt(édesanyám) és 2 gyerek után lelépett!(külföld) Az egyik gyerekkel tartja a kapcsolatot(X-el->velem), a másikkal pedig nem... Az anyukánál van elhelyezve a 2 gyerek(x és testvére...) Az anya jól tartja a 2 gyereket és van egy "új" férje. A nagymama ki akar menni külföldre, de olyan a modora, hogy már nem lehet elviselni... Csak panaszkodni tud, de mindig azt hangoztatja, hogy ő beszélgetni akar... Ha a repülőre kéne vele ülnöm, előbb térítem el, mint hogy kibírjam vele az utat XD Vicces, de 5-10 perc és lefáraszt... Mint egy energia vámpír! Lefáraszt... 1 hónapban max 20 percet merek vele együtt lenni... Meg lehet érteni, vagy ez már extrémebb kategória? Én lennék most az ok, hogy nem láthatja a fiát? Mert másképp nem mer felülni a repülőgépre... Én meg nem tudom elviselni...:S 10órás út esetleg átszállás... Itt géptérítés lesz XD Ha meg itthon hagynám, akkor meg az apa sértődne meg! Ötletek? Persze az apa ismeri a modorát... És már emlegette is neki, de az öregek már csak ilyenek... Milyen a nagymamád? Az is energiavámpír?
2010. szept. 17. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen az volt...Blablablablalbaaaa.


De jó neked még van nagymamád!

Bírd ki vele az utat azt javaslom,nagyon érdekes történeteket is tudnak mesélni a régi időkről.:)

2010. szept. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem van pár ilyen barátom rokonom,Sajnos nem könnyű kezelni őket.És igen vannak ilyen emberek akik energia vámpirok és sajmos mások energiát elszivják.
2010. szept. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bár nekem a nagyim áldott jó lélek, de ismerek energiavámpírt. Rettenet érzés ilyen ember mellett ülni, levegőt venni, egyáltalán élni. Én egy óra alatt leizzadok, izgek mozgok, s csak az érdekel, hogy haza menjek, s ne szóljon hozzám senki. Én magam sem értem miért váltja ki belőlem az a srác.

Sajnálom, hogy ebbe a helyzetbe kerültél. Fogd fel lazán. Vidd a nagyit mp4 a fülben, egy nagy alvás a repülőn (én midig elalszom).

2010. szept. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!