Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet találni ilyen férfit...

Lehet találni ilyen férfit vagy én élek álomvilágban?

Figyelt kérdés

Azért ide írom a kérdést, mert itt több értelmes ember szokott válaszolni, mint a szerelem,szex topikban, ami tele van tinikkel.

Az a baj velem, hogy mindig a bunkó rosszfiúkba zúgok bele, akik aztán jól összetörnek. Tudom ez butaság, de a normális, kedves, szerényebb fiúk nem mozgatnak meg bennem semmit. Olyan férfit tudok elképzelni magam mellé, aki legalább 10 évvel idősebb, biztos egzisztenciája van, nincsenek anyagi gondjai(nem kell kőgazdagnak lennie), határozott, karakán, tiszteletetparancsoló, de ugyanakkor tisztel, mint nőt, hűséges és lehet rá számítani. Ilyen létezhet vagy ha találok egy ilyen belevaló kemény pasit az kötelező, hogy emelett bunkó senkiházi legyen, aki csak átnéz a nőkön?


2010. szept. 17. 18:54
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

Téged elsősorban a pénz érdekel, érzelmileg éretlen érdeklény vagy a leírásod alapján.


Akiről ábrándozol, az pedig egy olyan férfi, aki gazdag is, férfias is, hűséges is, tehát nők százai közül válogathat.


Szerinted egy ilyennek pont te kellenél?

2010. szept. 18. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
61%
Köszönöm, 0%-os szeretnék lenni! Én meg nyomtam neked egy zöld mancsocskát, jótett helyébe...
2010. szept. 18. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
75%

Én eddig még reménykedtem, hogy kérdezőt talán félreértettük "egzisztencia, biztonság" fronton, de onnantól kezdve, hogy büszkén leírta a "paramétereit" -sajnos csak a külsőségeket-már tudom hogy sajnos nem....


Nézd, egy normális érzelmi világú, hűséges, magabiztos pasinak nem egy mutogatnivaló kis nőcske kell (nem rád célzok), hanem egy értelmes, helyes, okos,önálló, kedves NŐ.

Azzal pedig, hogy nálad ilyen sokan bepróbálkoznak, én nem dicsekednék. Azt a nőt, akiről messziről sugárzik, hogy van tartása, komolyan veszik.

2010. szept. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
Amúgy vicc, hogy a melled méretével vagy elfoglalva. Szerinted ezen múlik?
2010. szept. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy a kérdezőnek a "kisugárzásán" kellene csiszolni egy kicsit. Akkor a visszacsatolások is mások lennének az életében.
2010. szept. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

én a helyetekben elgondolkodnék azon, hogy honnan veszitek a bátorságot, hogy ilyen sziklaszilárd véleményt írtok rólam, mikor nem is ismertek.

a külsőségeket azért írtam magamról, mert valamelyik válaszoló célozgatott rá.

és igenis félreértettetek, ebből is látszik, hogy csak írtok ész nélkül.

hangsúlyozom mégegyszer, bár nem tudom minek, hogy nem az anyagiak és a pénz játszik központi szerepet, nem erről beszélek. a biztonság alatt én nem ezt értem, soha nem volt pénzes pasim, nem ez a legfőbb szempont. hanem egy olyan férfi, aki talpraesett, saját szerencséjének a kovácsa, nem befolyásolható, tudja mit akar.

de magyarázhatok én 40es IQ-val rendelkező szerencsétlen netezőknek, úgyis azt gondoltok, amit akartok.

2010. szept. 18. 15:57
 27/39 anonim ***** válasza:

Olvasd vissza a válaszaidat és Te is beláthatod, hogy bőven volt mit félreérteni....

Én nem alkottam véleményt Rólad, csak leírtam amit gondolok.

Szerelemre, biztos kapcsolatra vágysz? Hogy kerül ide az, hogy min.10 évvel idősebb legyen, stb.....?

Valakivel vagy szeretitek egymást, úgy ahogy vagytok, szépnek, csúnyának, szegénynek, gazdagnak, vagy nem.

Ismerek egy nőt, aki eléggé lecsörögve megismert egy hasonló pasit.Most annyi pénzük van, hogy szerintem maguk sem tudják, többet utazgatnak, mint itthon vannak.

Gondolkozz el az igényeiden!

2010. szept. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

én ezeket mind példaként említettem.

ez nem azt jelenti, hogy van nekem egy kis listám, és ha megismerkedek valakivel, kipipálom, ami rajta van, és ha vmi hiányzik, akkor viszlát azonnal.

pl, ha vki nem 10 évvel ,csak 8-al 4-el idősebb, akkor már elküldöm...ez nem így van.

2010. szept. 18. 17:22
 29/39 anonim ***** válasza:
62%

Mi a probléma? Te kérdezted a többséget.

Ja, hogy nem tetszenek a válaszok? Nahát!

2010. szept. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
semmi bajom nem lenne a válaszokkal, csak az a gond, hogy 90%-ban nem a kérdésre kaptam választ, hanem engem jellemeznek, ami ad1 nem volt kérdés, ad2 nem érdekel, hogy ezen az oldalon ki mit gondol rólam, mert ezt majd az ismerőseimtől fogom megkérdezni,ha úgy óhajtom.
2010. szept. 18. 18:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!