Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet találni ilyen férfit...

Lehet találni ilyen férfit vagy én élek álomvilágban?

Figyelt kérdés

Azért ide írom a kérdést, mert itt több értelmes ember szokott válaszolni, mint a szerelem,szex topikban, ami tele van tinikkel.

Az a baj velem, hogy mindig a bunkó rosszfiúkba zúgok bele, akik aztán jól összetörnek. Tudom ez butaság, de a normális, kedves, szerényebb fiúk nem mozgatnak meg bennem semmit. Olyan férfit tudok elképzelni magam mellé, aki legalább 10 évvel idősebb, biztos egzisztenciája van, nincsenek anyagi gondjai(nem kell kőgazdagnak lennie), határozott, karakán, tiszteletetparancsoló, de ugyanakkor tisztel, mint nőt, hűséges és lehet rá számítani. Ilyen létezhet vagy ha találok egy ilyen belevaló kemény pasit az kötelező, hogy emelett bunkó senkiházi legyen, aki csak átnéz a nőkön?


2010. szept. 17. 18:54
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Egy portálon, fórumon elkerülhetetlen, hogy nem azt kapjuk amit szeretnénk, de lehet, hogy amit kapunk, az okkal kapjuk:-))
2010. szept. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Ha meg ennyire nem vagy kíváncsi a véleményünkre, nem érdekel.....miért tetted fel a kérdést?

Akkor kérdezd meg az ismerőseidet!

2010. szept. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

ma 15:57


Nézd, én először azt hittem, hogy egy hideg, számító nő vagy, aki a pénz szagára megy. Most elismerem a tévedésem, és belátom, hogy ezenfelül még nehéz természetű, hisztis, rátarti nő is vagy.


Marad a kérdés: az általad elképzelt tökéletes férfi, aki nők százai közül válogathat, miért téged fog választani? Mit tudsz neki felmutatni (ne a mellméretedet írd le megint)?

2010. szept. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:

ma 21:37


ismételten megkérdezem, 2-3 hozzászólásom alapján te meg tudod ítélni milyen ember vagyok? nem hinném, pedig olyan sok okosat írtál már, de erre biztosan nem tudsz válaszolni. és a mellméretemmel egyszer sem kérkedtem, épp az ellenkezőjét írtam le.

de befejeztem, véletlenül találtam erre az oldalra, és többet meg se fogom nyitni, mert ilyen retardált idiótákkal van tele úgy látszik, akik csak fújják a magukét ész nélkül.

2010. szept. 18. 22:21
 35/39 anonim ***** válasza:
72%
Nevetséges, hogy milyen sokan rámozdultak erre a pénz dologra. A kutyát nem érdekelné, hogy ezt írta, csak ti fújjátok fel. Igenis fontos az, hogy valakinek legyen egy rendes elképzelése. Mégis mit gondoltok egy háztartás hogy működik? Csak az egyik fél keres?? Ti ezt így képzeltétek el? Nem milliomost keres, csak olyat, aki ezt a minimumot bele tudja tenni a közösbe azt az összeget, amit ha ő szintén mellétesz, akkor képesek lesznek családot alapítani. Nem tudom elképzelni azt, hogy valakinek ez semmit sem számít.
2010. szept. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

22:37


"Nem tudom elképzelni azt, hogy valakinek ez semmit sem számít."


Senki sem, mert bizony számít. Nem is ezzel van a gond: minden értelmes embernek (férfinak és nőnek) is számít a pénz. A gond ott van, hogy kérdezőnk egyetlen konkrét elvárást bír megfogalmazni álmai pasijával kapcsolatban: hogy annak sok pénze legyen, emellett vonzó is legyen, meg hűséges is. Tehát a tökéletes férfira vágyakozik. Kérdés: ha létezik ez a tökéletes férfi, akkor miért pont őt fogja választani? Ezt a kérdést már feltettem kétszer, de hisztin, "40 IQ"-záson és "honnan ismersz"-ezésen (honnan? annyit tudok róla, amennyit leírt magáról) kívül nem érkezett válasz. A tökéletes férfi egy ilyen nőt választ magának a sok száz, ezer, millió nő közül?

2010. szept. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Szerintem senki nem szeretne együtt élni egy "léhűtővel", aki nem akar dolgozni és a nőtől várja el, hogy eltartsa. De érzésem szerint itt nem is erről volt szó. A munkanélküli és a bankigazgató között azért van egy elég széles réteg. Sokaknak nem felel meg manapság már egy jószándékú, lelkiismeretes, becsületes, dolgozó férfi....sajnos.
2010. szept. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Bocsi, de az hogy esetleg nem jön neki össze egy dolog, baromira nem a mi dolgunk. Szerintem pedig egy embernek legyenek elvárásai és ne legyen olyannal aki számára nem tökéletes. Mindenkinek más jelenti a tökéletest. Nekem is más, neki is más. Ha neki ilyen kell, legyen ilyennel, ne pedig egy olyannal, akiben egy két dolog megvan. Nálam is van olyan, amiből nem vagyok hajlandó engedni, és ha egyedül maradok hát egyedül maradok, nem izgat, de akkor sem leszek valakivel csak azért, hogy legyek valakivel, akire épp szükségem sincs.
2010. szept. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Biztosan van, de olyan ritka kábé mint a fehér holló.
2010. szept. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!