Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma van a szülinapom, és...

Vadas Barbara kérdése:

Ma van a szülinapom, és egyáltalán nincs olyan ünnepi hangulatom. Miért?

Figyelt kérdés
a tavalyi szülinapom nőgyógyásznál kezdődött, az idei a konzulátuson, hétköznap mindkettő, tök szar. ráadásul néhány közeli barátom elfelejtett felköszönteni. nagyon fontosak számomra a dátumok. nem kell ajándék, nem kell semmi, csak az, hogy egy évben egyszer rólam szóljon a nap.hát olyan sokat kérek?
2010. szept. 17. 20:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
77%

Sokan vannak hasonlóan, ez vigasztaljon. Csak mással vannak elfoglalva, a saját feladataikkal, tudod, valakinek az is sok...

Egyszer, távol a szülinapodtól, beszélj velük arról, hogy Neked fontosak az ünnepek, és jól esik, ha felköszöntek ilyen alkalmakkor, esetleg utalva egy olyanra, amikor valakinek eszébe jutott.

Boldog szülinapot! :)

http://www.youtube.com/watch?v=bNKrxqUIPzg

2010. szept. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
93%
ilyen az élet, és hidd el ez később csak rosszabb lesz. ne várj sokat... és boldog születésnapot!
2010. szept. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
89%
hány éves lettél?
2010. szept. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
74%

Az az igazság, hogy ez csak neked olyan nagy dolog, csak neked kelt fel reggel a Nap, és másként jár a Hold! Azért csak neked, mert csak te érzed igy! Ez a te napod, viruljon a szived, a barátoknak meg idővel meg lehet mondani, hogy nem szép amit csináltak, de ne túl durván, mert te jössz ki érzelgősnek!

De én is NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KIVÁNOK NEKED!

2010. szept. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
89%

BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!!!!!!

nekem is ma van(20f)

de nekem sincs "hangulatom" egyáltalán

pedig sokan fel is köszöntöttek, holnap ünnepelek is egy pár barátommal, haverommal, de vmiért mégis olyan szar kedvem van:S sztem emiatt a a szar időjárás miatt..:S

2010. szept. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
92%

Nah, majd én csinálok neked ünnepi hangulatot!

(Éneklek neked, csak hogy ne lepődj megXD)


Khm, khm *hamis hangot képzelj el, nincs jó hangom*

~Boldog szülinapot, boldog szülinapot, boldog szülinapot kedves kérdező, boldog szülinapot~!!!

2010. szept. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Barbóca Boldog Szülinapot:))
2010. szept. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
89%
http://www.youtube.com/watch?v=2bQG8v8kTGs&ob=av2n Ezt hallgasd végig!!! Kedvencem! BOLDOG SZÜLINAPOT
2010. szept. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
89%
Ohh, én "ünnepeltem" már kórházban is. :)
2010. szept. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
89%
Legjobb barátnőmnek is ma van. Boldog szülinapot:)
2010. szept. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!