Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma van a szülinapom, és...

Vadas Barbara kérdése:

Ma van a szülinapom, és egyáltalán nincs olyan ünnepi hangulatom. Miért?

Figyelt kérdés
a tavalyi szülinapom nőgyógyásznál kezdődött, az idei a konzulátuson, hétköznap mindkettő, tök szar. ráadásul néhány közeli barátom elfelejtett felköszönteni. nagyon fontosak számomra a dátumok. nem kell ajándék, nem kell semmi, csak az, hogy egy évben egyszer rólam szóljon a nap.hát olyan sokat kérek?
2010. szept. 17. 20:52
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
nahát, hogy itt mennyi aranyos ember van! :)köszönöm szépen, a csatolásokat megnéztem, tetszett mind, köszönöm,felpontoztam mindenkit. :) húsz éves lettem egyébként. tök hülyeség hogy ilyenen fennakadok, tudom. mindenkinek van valami heppje. nekem ez. nagyon allergiás vagyok rá. én a másokét meg szoktam jegyezni, sőt biztosításként még a telefonomba is felírom, h el ne felejtsem.
2010. szept. 17. 21:43
 22/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a családod vagy a számodra legfontosabb párod nem feledkezik meg rólad, esetleg még szép ajándékokat is kapsz akkor még szebb lehet a napod. Te döntöd el mikor hogy szervezel programot.Én a nőgyógyászhoz pl. biztos nem erre a "neves" napra jelentkeztem volna be. Ismerek olyat aki külföldön egyedül él őt ilyenkor csak a haverjai köszöntik fel jobb esetben mégis azért megünnepli magát.Neki is ma van a szülinapja.
2010. szept. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!