Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy jobb legyen a...

Mit tegyek hogy jobb legyen a hangulatom?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon depressziós vagyok már egy éve, állandóan lehangolt és nem mozdulok ki, nincsenek barátaim. Egy éve munkanélküli vagyok, mivel elszúrtam a sulit egy fiú miatt, akivel egy éve nem vagyunk együtt. Azóta nem sikerült normális férfival megismerkedni, se munkát találni. Mivel nincs keresetem és a szüleim sem úsznak a pénzben, ezért nem tudok semmihez kezdeni, 23 éves vagyok, már csak úgy tanulhatnék, ha fizetősre megyek, fősulira nem jelentkeztem. Nem tudom már mit csináljak? sokszor eszembe jut hogy nincs értelme az életemnek, de félek a haláltól :( a szüleim azt mondták h sokáig nem maradhatok itthon, el kell mennem melózni, de a környéken nincs lehetőség ( szabolcs megye!) albérletre pedig nincs pénzünk, mert örülünk ha a rezsit és a többi kiadást fizetjük apám keresetéből.
2011. júl. 26. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem jössz ki velem au pairnek külföldre? :) Ha nem is egy helyre mennénk (persze lehet, hogy megoldható, hogy legalább két egymáshoz közeli család legyen), de együtt keresgélhetnénk családot.


Én már voltam kint egy évet, és életem legjobb éve volt. Most felettem is kezdenek összecsapni a hullámok, és ezért találtam ki, hogy megint bevállalok egy ilyet, mert feltölt, kicserél és nagyon hasznos.


Írj privit, ha gondolod. :)

2011. júl. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mozdulj ki,kezdj egy más és jobb életet..valakivel szerintem megtudnád beszélni a depresszió okait,valaki talán mégis van a környezetedbe,akit szeretsz és megbízhatsz benne.
2011. júl. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 ji..... ***** válasza:
Végezz el valamilyen tanfolyamot - a munkaügyi központ által sok ingyenes van, így több esélyed lesz az álláskeresésben, és addig is lefoglalod magad, nem otthon ülsz és sajnálkozol. Az a legrosszabb, amit tehet az ember.
2011. júl. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első...én is mehetek Veletek au pairnek...?:)
2011. júl. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mindenki jöhet!!! :)


Priviben elértek. :D


Első voltam

2011. júl. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, bocsi, h nem a kérdésedre válaszoltam. Annyit tudok segíteni, h szívesen beszélgetnék Veled, ha Neked az picit segít.:)
2011. júl. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is, én is! :)


Kedves kérdező, fel a fejjel, gyere te is au-pairnek! :)

2011. júl. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, Te is már kint vagy, v csak tervben van?:P
2011. júl. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lassan létrehozhatunk egy egész különítményt, hogy aztán megszálljuk Európát. :D


Írjon akit érdekel, ha más nem, az elindulásban szívesen segítek. :)

2011. júl. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :) aki szeretne beszélgetni írhat nyugodtan :)

a munkanélküliben jelentkeztem május elején tanfolyamra, de sajnos nem indul el, azt nem értem ha egyszer meghirdetik utána miért vonják vissza...? :S:S:S

2011. júl. 26. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!