Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy osszuk be magunkat...

Hogy osszuk be magunkat karácsonykor, hogy senki se sértodjon meg?

Figyelt kérdés
Ugy értem, egyik-másik nagyszulo, keresztszulo, de legyunk azért otthon is. 9 honapos a kisfiunk. Az elozo eveken mi mentunk mindenkihez, mert valahogy elvartak, most tanacstalan vagyok. Jo lenne kicsit otthon is lenni. Hogy oldjátok meg?
2008. dec. 18. 23:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

én hiába szerettem volna itthon maradni a családommal (4 hónapos a kislányom) a férjem családja csak addig piszkált mig mehetünk fel de 1,5 óránál nem maradok tovább. egyszerüen nem értem miért nem lehet tudomásul venni hogy az embernek családja van!!!

kiskoromban imádtam a karácsonyt de már kezdem megutálni. Mellesleg 7 éve inden 24-én ott vagyunk. anyámék meg az ablakba:-(

elegem van!!!!!!!!

de legalább leirhattam. köszi.

amugy meg mindekinek boldog karácsonyt.

2008. dec. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Végre eldontottuk, szenteste itthon leszunk, átjonnek a nagyszulok (kb 10 km), majd egyik nap itt, másik ott.

Mindenkinek koszi a választ és békés-boldog karácsonyi unnepeket kívánok:)

2008. dec. 22. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!