Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kedveltessem meg magam a...

Hogy kedveltessem meg magam a párom családjával, ha elrontottam kicsit a dolgokat?

Figyelt kérdés

Én vagyok a lány.

Az a gond, hogy sznobnak tartanak...

Jó körülmények között nőttem fel, mindig hozzám hasonló barátnőim, barátaim voltak, szóval sokszor ami másnak úgymond felháborító, számomra teljesen normális.


A barátom és a családja átlagos.

Próbálom mindig kerülni az érzékenyebb témákat, de párszor elrontottam, az az igazság. Pl. megyek a barátnőimmel nyaralni, hívtam a barátom húgát is (jóban vagyunk). Elküldtem neki az adatokat, árakat. Írta, hogy ő nem tud jönni, én meg elkezdtem akadékoskodni, hogy de miért nem, úgyis nyár lesz. Majd mondta, hogy azért, mert ennyi pénzt keres meg egész nyáron diákmunkával és ő abból él. Itt sem vettem a lapot, hanem elkezdtem mondani, hogy hát akkor beszéljen a szüleivel vagy a barátjával, csak összedobnák neki a pénzt.

Vagy most volt nemrég a névnapom, együtt volt tartva a párom apukájának szülinapjával. Kaptam én is ajándékot, egy ajándékzacskóban volt egy szép díszdoboz. Én meg azt hittem, hogy abban van az ajándék és elkezdtem boldogan bontogatni, hogy vajon mi lehet benne, ott mindenki előtt... Vagy kérdezte az anyukája, kérek-e valamilyen üdítőt, gyümölcslevet és mikor előhozta a kamrából, mondtam, hogy inkább mégsem kérek, ha csak az a márka van.


Nem direkt vagyok ilyen, nekem ez úgymond természetes. Egy buborékban nőttem fel, ha úgy tetszik.

Tudom, hogy nem rajonganak értem, kicsit a párom is, mintha az ő pártjukat fogná. Ilyeneket mond, hogy hát sokat nem tettem érte, hogy változzon a véleményük vagy múltkor is mentünk a szüleihez és mondja a kocsiban, hogy lehet jobb, ha inkább nem szólalok meg, abból nem lehet gond.

Szeretném, hogy kedveljenek, engem általában az emberek szeretnek. De nem tudom, hogyan.


2022. máj. 25. 11:25
 81/91 anonim ***** válasza:
86%

#77

"inteligencia szintem se a tanulmányaimat. "

Ezek önmagában nem mondanak semmit, kellő intuíció hiányában pedig nem sokat érnek.

2022. máj. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/91 anonim ***** válasza:
86%

17 éves vagy, elkényeztetett kis liba, ami egy dolog - már ettől is a falnak mennek a jóérzésű emberek -, erre te olyanokat mondasz és teszel, amitől a bicska kinyílik mások zsebében.


De ez csak az elkényeztetett gazdaglányos kérdés 274388. fejezete.


Ha pedig nem, az rettentő szomorú, és én nem tűrnélek meg a családomban, mert felvágós buta kislány vagy.

2022. máj. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/91 anonim ***** válasza:
91%

Mostohaanyám is többdiplomás intelligens nő, aztán akkora bunkó, mint a ház :D


Szóval bocs, az iq meg a diploma pont lósz.t nem ér pl eq nélkül ;)

2022. máj. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/91 Derjaderja ***** válasza:
96%

Nem a pénz itt a baj, hanem ez a tipikus újgazdag p. tempó.

Ne aggódj, hogy vannak nálatok pénzesebbek, akik egyrészt képesek viselkedni is, másrészt nem vetik meg a turis ruhát sem. Másrészt egy átlagos család nem kényszerül még anyagi okból Konstantin túrázni, már bocs, de ez is elég megvető, nekem pl átlagnál szegényebb a származási családom, mégsem kellett használt ruhát venniük (mi meg tudunk újat is, mégis megesett már hogy turiztam, mert mért ne).

2022. máj. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/91 Derjaderja ***** válasza:
90%
Konstantin túrázni: konstansan turizni. 3x írom át bakker mégis visszaírja
2022. máj. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/91 Derjaderja ***** válasza:
88%

Névnapot meg sokan nem tartják, függetlenül az anyagiaktól. Páromék családjában a szülinapokat se igen tartották, nálunk meg mindenre torta ünneplés volt, pedig vsz ők voltak tehetősebbek.

Díszdoboz meg nagyon is jó ajándék, én imádom, ha kapok. Nézzél csak meg márkás vagy kézműves fadobozokat például ár szempontból. De a sima tömeggyartott is jól nézhet ki és mindig elfér valahová. Csak vmi jelképeket tényleg kell beletenni.

2022. máj. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/91 anonim ***** válasza:
87%
#77 Mondjuk az alapján, hogy nem vagy képes helyesen leírni az intelligencia szót, képzelem milyen "tanulmányaid" vannak.
2022. máj. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/91 anonim ***** válasza:
0%
#77 csak a buta emberek hagyhatnak le egy betűt?
2022. máj. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/91 anonim ***** válasza:
81%

Nem, de az nem lehagyás. A szöveg többi része viszonylag rendezett, látszik, hogy nem vaktában gépelt, akár még át is lett olvasva elküldés előtt. Szóval az szimplán egy helyesírási hiba, a vicces fajtából.

A helyesírás természetesen szintén nem feltétlen határozza meg az intelligenciát, de a tanulságot igen, és abban a válaszban (egy logikai bukfenccel) egybe lett mosva a kettő.

2022. máj. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/91 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és nem csak a mínusz egy L betű volt a hiba. Az intelligenciaszint szót vagy egybe, vagy kötőjellel kell írni, nem külön.

Csak azért nyelvtan náciskodom, mert ha már a tanulmányaira szeretne felvágni valaki, meg az intelligenciájára, akkor iszonyat poén, hogy nem tudja a saját anyanyelvén helyesen leírni a kapcsolódó szavakat.

[link]

2022. máj. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!