Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez normális? Sógornőm...

Most ez normális? Sógornőm eljött hozzánk és a kis szoba kutyájával, én mondtam neki hogy be ne hozza a kutyát a házamba.

Figyelt kérdés
Akkor elkezdi jól van akkor lerakom az udvara.. ezzel egyet is értetem. Na de az a kutya belesett a tóba és elkezdett nyivákolni meg minden gyorsan kiszedtük hoztam neki egy törölközött.. És beleraktam. Erre ő elkezdett velem üvölteni hogy ez mind miattam van meg szegény kutya mit ártott nekem..(ilyen nyávogos hangon)és elkezdett engem is szidni. Én meg ezt meguntam és levágtam neki egy pofont. Amit most már megbántam... Most várom hogy mikor jön a bátyám. Tudom hogy nem kellett volna pofon vágjam de hogy jön ehhez? Köszönöm a válaszokat! 25N
2010. szept. 18. 14:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Te se vagy normális, meg a sógornőd se.
2010. szept. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%

De most úgy őszintén tényleg az a kutya mit ártott volna, ha a sógornőd bevitte volna a házatokba? esetleg csak az ölébe lett volna egész idő alatt?

Nem hiszem, hogy összedőlt volna a világ. Főleg, hogy kistermetű kutyáról van szó.

2010. szept. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
30%

Egy sz*rházi kutya miatt volt ez az egész balhé??

Megmondtad volna neki hogy takarodjon haza a kis korccsal együtt,és meg van oldva a probléma.

Nem kellett volna pofont adni neki.

Istenem.....

2010. szept. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
84%
Hát igen..ha szobakutya akkor gondolom szoba tiszta is egyben és maga a kutya is tiszta,szóval ebbe te is és a sógornőd is ugyanakkora hibásak vagytok!(mert hát a sógornődnek mégsem kellett volna csak úgy kutyát odavinnie)
2010. szept. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%
Te hülye vagy, a sógornőd meg hisztis. Szép kis család lehettek(Y)
2010. szept. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Most majd a bátyád rendet tesz köztetek. Szegény.
2010. szept. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom ha szoba kutya, akkor a lakásban is tudja mit szabad és mit nem. Valószínű csak le feküdt volna valahol és semmi egyéb dolgot nem csinált volna... A sógornődnek sokat jelent az a kutya, és megijedt, hogy valami baja lesz. Ezért kezdett el szidni Téged is. Nem kellett volna ezért felpofoznod ...
2010. szept. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Allergiás vagyok a macska, és a kutya szőrre is. Vörös leszek és kipattogok.!
2010. szept. 18. 14:36
 9/24 A kérdező kommentje:
Igen már megbántam! sajnos előbb cselekszek... Amióta ez a nő van a családban csak veszekedések vannak, és nem csak az én részemről.
2010. szept. 18. 14:38
 10/24 anonim ***** válasza:
87%

Ha engem pofoztál volna föl, akkor tuti feljelentelek! Nem tetszik a viselkedése, küldd haza, rakd ki a házadból, üvölts vele, mit tudom én, de ne pofozkodj, bármit is mondott, azért az nagyon durva.

Amúgy nem értem, minek hozta a kutyát, ha tudja, hogy úgysem engeded be a házba, úgyhogy nem volt igaza. Viszont a pofonnal nagyon túlreagáltad szerintem.

2010. szept. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!