Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez normális? Sógornőm...

Most ez normális? Sógornőm eljött hozzánk és a kis szoba kutyájával, én mondtam neki hogy be ne hozza a kutyát a házamba.

Figyelt kérdés
Akkor elkezdi jól van akkor lerakom az udvara.. ezzel egyet is értetem. Na de az a kutya belesett a tóba és elkezdett nyivákolni meg minden gyorsan kiszedtük hoztam neki egy törölközött.. És beleraktam. Erre ő elkezdett velem üvölteni hogy ez mind miattam van meg szegény kutya mit ártott nekem..(ilyen nyávogos hangon)és elkezdett engem is szidni. Én meg ezt meguntam és levágtam neki egy pofont. Amit most már megbántam... Most várom hogy mikor jön a bátyám. Tudom hogy nem kellett volna pofon vágjam de hogy jön ehhez? Köszönöm a válaszokat! 25N
2010. szept. 18. 14:25
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
10%

Nyugi.

Nerm a te hibád,hogy annyira agyatlan a nőszemély,hogy elmegy valahova szobakutyával,ahova tudja,hogy nem viheti be.(az,hogy allergiás vagy,vagy sem nem számít,ha hozzátok nem mehet be állat,akkor hülyegazdi se viheti be)

Arról se tehetsz,hogy annyira ostoba,hogy nem tudja alapvető dolgokra megtanítani a kutyáját.

Az,hogy üvöltözött veled...szerintem a bátyád is jobban teszi,ha lehúz neki,vagy örökre papucs marad-na ezeket meséld el...

2010. szept. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
64%
En is irtozom a kutyaktol, de te is tullepted a hatart, szoval most mar ne ot szidd, hanem vallald fel a te reszedet. Megtortent a pofon, azt te csinaltad. Ha a batyad atmegy, lesz ra oka. Amit te tettel, az komolyabb szerintem...
2010. szept. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Hát nem vagy túl intelligens. Mindent pofonnal intézel el? Én megértem a sógornő viselkedését... bár az biztos, hogy én megkérdeztem volna a látogatás előtt, hogy vihetem-e a kutyámat. De a többihez akkor sem volt jogod. Felhívhattad volna a sógornő figyelmét arra, hogy a tóba beleeshet a kutya. Amúgy meg... az ilyen kipattogzós allergiákhoz általában hozzá kell érni a kutya szőréhez. Ha távoltartottad volna magad az ebtől, valószínűleg semmi bajod nem lett volna. Ha asztmás roham lenne az allergia tünete, az teljesen más lett volna.. szóval szerintem ő egy dologban hibázott, te meg jó sokban.
2010. szept. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

A sógornőd nyílván nagyon szereti a kutyust és rosszul esett neki hogy a kutya bele esett a tóba (ami konkrétan nem miattad van, de ha be engeded a kutyust akkor ez nem fordul elő). Így a sógornőd dühében azt mondta miattad van, ami félig-meddig igaz is, erre te pofonvágod. Normális vagy te???

Bocs, de én a sógornődnek adok igazat, én a helyedben bocsánatot kérnék tőle.

2010. szept. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!