Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez normális? Sógornőm...

Most ez normális? Sógornőm eljött hozzánk és a kis szoba kutyájával, én mondtam neki hogy be ne hozza a kutyát a házamba.

Figyelt kérdés
Akkor elkezdi jól van akkor lerakom az udvara.. ezzel egyet is értetem. Na de az a kutya belesett a tóba és elkezdett nyivákolni meg minden gyorsan kiszedtük hoztam neki egy törölközött.. És beleraktam. Erre ő elkezdett velem üvölteni hogy ez mind miattam van meg szegény kutya mit ártott nekem..(ilyen nyávogos hangon)és elkezdett engem is szidni. Én meg ezt meguntam és levágtam neki egy pofont. Amit most már megbántam... Most várom hogy mikor jön a bátyám. Tudom hogy nem kellett volna pofon vágjam de hogy jön ehhez? Köszönöm a válaszokat! 25N
2010. szept. 18. 14:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Azt bírom, hogy a leglényegesebb dolgokat mindig kifelejtik...

Kérdező:miért nem írtad a kérdésedbe bele, hogy allergiás vagy a kutyaszőrre? Mert akkor jobban megértettem volna a problémádat. Így már én se m értem, hogy miért vitte a sógornőd oda a kutyáját, ha tudja ,hogy allergiás vagy rá..

Viszont a pofon szerintem nem volt szükséges.

2010. szept. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt tudta a sógornőd, és úgy vitte oda a kutyát, akkor hibázott! De akkor se kellett volna felpofozni. Üljetek le beszéljétek meg, mindenki kérjen bocsánatot a másiktól. Ennyi az egész :) Nem kell belőle olyan nagy ügyet csinálni.
2010. szept. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
83%

Azért pofon nem kellett volna vágnod.

Megmondod, allergiás vagy a kutyaszőrre.

Meg ha beviszi, és nem nyúlsz hozzá, nem hiszem, hogy bármi bajod lenne. beleveszi az ölébe, és kész.

2010. szept. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez qrva jó! :D Minden elismerésem neked, kedves kérdező! Hogy is hívnak? Esmeralda Paulapaulina Inez?

:D

2010. szept. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Igen ezt kifelejtettem. És tudta!! De bevallása szerint ettől csak kis viszketés lesz...-.-
2010. szept. 18. 14:41
 16/24 anonim ***** válasza:
76%
Milyen fajta kutya? Van olyan szobakutya fajta akinek nem allergizál a szőre...
2010. szept. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
44%

Ha tudja h allergiás vagy,ne vigye oda,igy igazad van h nem engedted be.

Ha meg elhozza,figyeljen ő a kutyájára.

Örüljön h megengedted h kutyaszőrös legyen a törölköződ.

A nyavajgos p.csákat én se szeretem,én is felpofoztam volna.

2010. szept. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
79%
A pofon az tényleg nem kellett volna, viszont én azon a véleményen vagyok, hogy allergia ide-vagy oda, szobakutya ide-vagy oda, ha valaki nem tűri a lakásában az állatokat, akkor azt illik tiszteletben tartani! Nem kell ehhez különösebb indokokat keresni, jogod van kitiltani a házadból egy kutyát, és ha valaki kutyával akar vendégségbe menni, az a minimum, hogy megkérdezi előtte! Neked volt igazad, de a pofonnal nagyon elrontottad!
2010. szept. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

"Mióta ez a nő van a családban"

Bocs, de szerintem a sógornőd (ha a férjed testvére) akkor kicsit előbb került a családba mint te.

Mind a ketten hibásak vagytok. Neki is figyelembe kellett volna venni, ha te allergiás vagy a kutyaszőrre. De az irásodból nekem úgy tünik, hogy ki nem állhatjátok kölcsönösen egymást. A kutya az csak hab a tortán.

2010. szept. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
sztem te eleve nem szereted és ehhez a pofonhoz más is hozzájárult,régóta érlelődhetett,bár attól még nem helyes
2010. szept. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!