Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úristen! Megbabonázott! Ki...

Úristen! Megbabonázott! Ki kell verni a fejemből! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy hipermarketben vagyok pénztáros.Valamelyik nap, egy férfi fizetett nálam, és amikor felnéztem, szinte elolvadtam.Én még ilyen kék szempárt nem láttam.Maga a férfi is egy megnyerő típus volt.Pár szó, "köszönöm a vásárlást",ennyi.És amikor elment, nem tudom miért, de megfordultam.És ő is visszanézett.

De én imádom a férjemet, a kamasz fiamat, mindenünk megvan, mindent megkapok a páromtól úgy érzelmileg, mint szexuálisan, akkor most ez mi az isten volt?Tiszta kémia?És egész nap ezen agyalok.13 év házasság során, soha sem fordult velem elő ilyen.De ez a pasi.... Soha sem csalnám meg a férjemet.Viszont ezen az érzése ledöbbentem.Más is volt így?


2010. szept. 18. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hiába, a színes kontaktlencse csodákra képes! :)
2010. szept. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy volt. :) Butaság lenne azt mondani, hogy "ha igazán szereted a férjed és a családod, ilyen nem történik". Dehogynem. Inkább mondd azt magadnak, hogy "én szeretem annyira a férjemet és a fiamat, a családomat, hogy ezt feláldozom értük". El fog múlni, sok sikert!

Arra is gondolj, hogy minden csoda 3 napig tart és minden megnyerő férfi átalakul a szürke hétköznapokban.

2010. szept. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megnyerő férfi,és fellángolás sok van életünk során.Ezeken túl lehet tenni magunkat.Majd elfelejted,csak koncentrálj arra,hogy ez pusztán kémia volt,semmi több.Ez bárkivel előfordulhat.Emberek vagyunk,nekünk is vannak ösztöneink,s ezeken az ösztönökön uralkodunk.
2010. szept. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
Nyugi, ő is büdöset szarik és felhajtja a wc deszkát és a fogkrémet is a tubus közepén nyomja ki.
2010. szept. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Voltam, sajnos, talán a rendezettség ellenére is "unalmas" az élet!!!

Próbáld meg feldobni, új hobbyval, programokkal, külföldi úttal vagy belföldi kirándulásokkal.

Ha nem megy, hát nem baj.

Csak reméljük nem mindig nálad fog fizetni!!! Az sazr érzés lenne.

2010. szept. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!