Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom most kiverni...

Miért nem tudom most kiverni a fejemből, ha eddig nem érdekelt?

Figyelt kérdés

Van egy fiú a sulimban, aki a hétvégén megmondta, hogy tetszem neki.. De nem történt semmi akkor, viszont azóta nem tudom kiverni a fejemből, és csak látni akarom, meg beszélgetni vele. Facebookon azt nézem, hogy mikor online, várom, hogy hátha ír, a suliban is csak azt várom, hogy meglássam. Egyáltalán nem az esetem, eddig nem tetszett, most mégis vonz. Mitől lehet ez?:(

16/L


2010. nov. 16. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom legyezgeti a hiúságod.
2010. nov. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem kétszer is előfordult már hasonló..mindkét alkalommal nagy-nagy szerelem lett belőle!:)
2010. nov. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Eddig nem volt realitása a dolognak, most meg van.

Szerintem ne várakozz... ha nem mondtál neki semmi bíztatót, mikor bevallotta, hogy tetszel neki, nem fog keresni, ha van egy csöpp esze és méltósága - ha akarsz tőle valamit, keresd te, mielőtt valaki lecsapja a kezedről.

2010. nov. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kétesélyes.Sajnos én is belelestem többször abba a csapdába,hogy azt hittem akarom az engem akarókat.Ilyenkor az ember fürdik abban az érzésben,hogy tetszik valakinek,netán ahogy egyre többször látja még valami vonzót is felfedez benne:azután rá kell jönnie,hogy Ő csak akarta a szerelmet,miközben a másik át is élte.

Persze nem lehet ezt mindenkire ráhúzni!Lehet,hogy Ő lesz az Ő!

2010. nov. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Azt hiszem azoknak lesz igaza, akik szerint csak a hiúságom legyezgeti. Gondolom majd elmúlik ez is:)
2010. nov. 17. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!