Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bírod ki a nyihogásos...

Hogy bírod ki a nyihogásos visítását a családtagodnak?

Figyelt kérdés

Tegyük fel van egy fiatal, 10-15 év közötti családtag, aki hétvégén napi 12-15 órát játszik a gépen, de hétköznap is akár 8 órát. Ebben az időben nonstop vihog, vinnyog, röhögcsél, visít. Nem azért mert ideges, hanem mert ennyire jól szórakozik a játékokon. De olyan fülsüketítő és olyan, mint egy rühes ló. Vagy nem is tudom mihez hasonlítani. Folyamatosan kinyomja a magas C-t, olyan hangosan visítozik. De nonstop. És már pár óra után az egész lakás feje megfájdul, annyira idegesítő.

Nem tilthatjuk el a gép elől csak azért mert jól érzi magát. De most 15 órát füldugóval lenni a házban se kényelmes. Sehogy nem bírjuk, már majdnem egy éve megy és minden hétvégén rosszul vagyunk a visítozástól.



2022. jún. 5. 13:23
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
37%

Egyebkent nincs olyan, hogy 'nem lehet vele beszelni'. Ki kell kapcsolni a gepet, elvenni az internetet tole (sulihoz ugye ugyse kell mar), elvenni a telefonjat is, aztan hadd orjongjon. Ha tultolja, hidegzuhany (szo szerint).


Marmint ha igaz lenne a sztori, ugye.

2022. jún. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell minden kérdésnél megkérdőjelezni a sztori hitelességét? EZ már rohadtul unalmas!


Kérdező, ilyen nincs. Meg kell szüntetni a virtuális világát, és kész. Vagy legalább korlátozni.

2022. jún. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ti vagy teljesen idióták vagytok, vagy direkt élvezitek a szenvedést. Én nem tűrném el, az biztos. A férjem néha felröhög filmnézés közben, de ha pár másodpercnél tovább tart, már rászólok. Én se csinálom ezt, szóval más se zavarjon engem.
2022. jún. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:
Egyetértek veletek, el kéne venni és kész. De anyuka szó szerint retteg elvenni és teljesen logikusan. Nem akarja, hogy a "hadd őrjöngjön" szituáció megtörténjen. Mert akkor nem a szobájában teszi ezt, hanem rajtunk. Tör-zúz, üt-rúg-harap. Addig nyúz és bánt minket amíg bele nem őrülünk. Hidegzuhany meg nem opció, amikor a nyúl viszi a puskát a lakásban.
2022. jún. 5. 13:56
 25/47 anonim ***** válasza:
100%

Itt már annyi tanácsot kaptál, de mind kivtelezhetetlen.

Hugit beutaltatni valami pszichiátriára, ha meg nem, hát te költözz el, anyádat láthatólag nem zavarja.

2022. jún. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:
Hát pont anyámat zavarja a leginkább láthatóan. Szenved a kanapén, kiabálja a lány nevét folyamatosan, hogy hagyja már abba mert szétrobban a feje. Gyakran odamegy, bedörömböl a harmonikaajtón, hogy ,,kusslegyenmár" de a lányka csak tovább vihong és visítkozik. Anyám alig bírja már.
2022. jún. 5. 14:02
 27/47 anonim ***** válasza:
30%
#22 olvasd mar vegig a kerdezo ujabb es ujabb kommentjeit. ordit roluk hogy kitalalt sztori az egesz, semmilyen tanacsot nem fogad meg csak a kifogasokat sorolja es ujra es ujra leirja es ujra es ujra...
2022. jún. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
100%
Bolond Martinék.
2022. jún. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
87%

"És már pár óra után az egész lakás feje megfájdul, annyira idegesítő."


Én mindenképpen Algopyrint adnék a lakásnak.

2022. jún. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
98%
A három magatehetetlen elmebeteg.
2022. jún. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!