Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy családtagod tudja,...

Ha egy családtagod tudja, hogy megcsal a házastársad/párod, inkább mondja el neked, vagy inkább hallgasson róla?

Figyelt kérdés
2022. jan. 20. 16:48
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp mondja el.
2022. jan. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Elmondani sürgősen.
2022. jan. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
96%

Igen, mondja el nekem.

Amúgy durva, mikor anyós/após, vagy épp a gyerek jön ide, hogy tudja, hogy az egyik csalja a másikat, akkor mindenki egyből leoltj a agec*be a kérdezőt, hogy el ne mondd, kussoljál, semmi közöd hozzá. :D Fordított helyzetbe meg senki nem képzeli bele magát.

2022. jan. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Adammaister ***** válasza:
98%
Én apumat láttam meg de mivel nem igazán tudtam hova tenni ezt az egészet így magamban tartottam de végül elmondtam egy másfél hónapra rá.
2022. jan. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
28%
Ne mondja el, nem èrdekel.
2022. jan. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Mondja el.
2022. jan. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Mondja el!Ne tudjon palimadárnak nézni akár évekig.
2022. jan. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
93%
7-es vagyok,nálunk amúgy a kapcsolatunkban,(ami 19 éve tart,14 éve házasok is vagyunk,és van 4 gyerekünk is) kb.ez az egyetlen olyan dolog,mármint a hűtlenség amit egyikünk sem tudna feldolgozni,elfogadni,tehát valóok lenne.Egész egyszerűen annyira megalázó,és kiábrándító dolog,hogy biztos,hogy soha többet nem bíznak egymásban.Ezt a kapcsolat legelején tisztáztuk.
2022. jan. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
82%
Ha most történik mondja el. Ha régebben, évekkel ezelőtt történt akkor talán inkább hallgasson.
2022. jan. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
48%

Itt mindenki azt mondja hogy tudni akarnának róla.

A valóság viszont nem így nézz ki. A te lelkiismereteden múlik hogy elmondod e, csak az számítson szerintem, mert: van úgy hogy jót akarsz és elmondod viszont téged fognak megutálni. Ilyen végkifejlet is létezhet és nem is ritka. Az asszony lyukat beszél a férj hasába hogy te hazudsz és elhord mindenféle szarnak. A férj meg inkább neki hisz mert szeretne továbbra is megbíznia a feleségében. (Amúgy ezt gaslightingnak is nevezik, a nárcisztikus személyek kedvenc manipulálási taktikája).

Bárhogyan is kell tenned, előtte gondold át a következményeit. Hogy tényleg bele akarsz e kerülni ebbe a konfliktusba. Mert könnyen megégetheted magadat.

2022. jan. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!