Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bírod ki a nyihogásos...

Hogy bírod ki a nyihogásos visítását a családtagodnak?

Figyelt kérdés

Tegyük fel van egy fiatal, 10-15 év közötti családtag, aki hétvégén napi 12-15 órát játszik a gépen, de hétköznap is akár 8 órát. Ebben az időben nonstop vihog, vinnyog, röhögcsél, visít. Nem azért mert ideges, hanem mert ennyire jól szórakozik a játékokon. De olyan fülsüketítő és olyan, mint egy rühes ló. Vagy nem is tudom mihez hasonlítani. Folyamatosan kinyomja a magas C-t, olyan hangosan visítozik. De nonstop. És már pár óra után az egész lakás feje megfájdul, annyira idegesítő.

Nem tilthatjuk el a gép elől csak azért mert jól érzi magát. De most 15 órát füldugóval lenni a házban se kényelmes. Sehogy nem bírjuk, már majdnem egy éve megy és minden hétvégén rosszul vagyunk a visítozástól.



2022. jún. 5. 13:23
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
71%

Azert ez elegge furcsa, h egy kis dagadt csicska befenyit mindenkit... 3an feltek tole?


Szakaszos aramszunet, addig mig bele nem un.

Plusz engem nem erdekelne hany kilo meg hany eves, fognek egy porolot, azt addig vernem, mig mozog.

Mi lesz vele kesobb, ha mar ennyi idosen sem birtok vele? Apa hol van?


Egyebkent sztem is kamu. Ilyen nincs a meseben sem, h egy kis takony befenyitsen egy egesz csaladot.

De tudod mit? Meg is erdemlitek.

2022. jún. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
100%

Lakásban éltek? Fel ne jelentsen az egyik szomszéd. Én már rég megtettem volna.

Harmónikaajtó? Ez komoly? Én azt csinálnám, ha legközelebb visítozik, hideg, jeges vízzel leönteném játék közben.

2022. jún. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
100%
Lehet le leszek pontozva, de az ilyen hisztikre szerintem megoldás lehet, ha hirtelen a semmiből leöntitek vízzel. Ha nem működik, pofon kell vágni. Ne féljetek már egy kiscsajtól, szépen határozottan oda kell állni elé, és megmondani a tutit. Gyilkolászni valszeg úgysem fog, ha meg valamit eltör szándékosan, akkor ti is törjétek el az ő cuccait. - tudom, ez az egyik leggyerekesebb megoldás ami létezik, de legalább hatásos. “Harcolni kell ellene”, megnevelni rendesen. Talán még nem késtetek el. Tanítsátok meg neki hol a helye, ehhez pedig erős szigor kell, és magabiztosság.
2022. jún. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
100%
Martin fél az anyjától, az anyja fél a kislibától, a kisliba nem fél senkitől, bolond és őrjöng. Ő az alfanőstény, a 11 éves. Az anya nem gyógyíttatja, mert akkor kiderülne, hogy ennyi évig nem adatta meg neki a szükséges kezelést, emiatt elhanyagolásért még le is csukhatják az asszonyt. Inkább sunnyog, és hagyja betegen a lányt.
2022. jún. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
33%
Miért nem mentek inkább strandra?
2022. jún. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
86%
Na, nem fáj már a lakás feje?
2022. jún. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
100%
13-14 éves korától ez a már ma is testileg túlfejlett lány elkezd majd érdeklődni a kanok iránt. Évenként teherbe fog esni, mit csináltok azzal a sok gyerekkel? Abortuszra se fogja engedni elrángatni magát, ahogy fürödni se hajlandó.
2022. jún. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim válasza:
79%
Figyelj csak ha rászoltatok már ez miatt ès nem fogad szot akkor jol el kell verni abból tanulni fog azzal kordában tudjátok tartani ha a többiek nem is akkor te kèsőbb rosszabb lesz ha nem kap nevelèst ez azèrt van mert nem vagytok elèg határozottak ennyi az egèsz ha a szora nem hallgat majd a kèzi nevelèsre fog hidd el ès mond neki ha megint kezdi csunyábban elvered meg hozod a szijjat stb meg huzd ki a gèpet olyankor pár órára neki hidd el egy alapos náspáng meg bünti után nem fog hisztizni hidd el müködik a règi szèp időkben is igy neveltèk nem hiába az ilyen gyereket
2022. jún. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
100%

Tanácsot csak egyet tudok adni Martin, költözz el pl. kollégiumba. Anyádat annyira nem zavarja, ha tűri. Az ő baja, te nem tehetsz semmit.

Viszont nem azt mondjuk ilyenkor, hogy hörög, mint egy rühes ló, mert a rühesség bőrbetegség. Amire te gondolsz az a köhög, mint egy kehes ló. Mert a kehesség viszont tüdőbetegség. :-)

2022. jún. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
100%
Milyen játékkal játszik ennyit?
2022. jún. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!