Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Erről hogy szoktassam le vagy...

Erről hogy szoktassam le vagy ez elviselhető csak én vagyok hülye?

Figyelt kérdés

A férjem újabban felvett egy (számomra legalább is) nagyon idegesítő szokást. Előre bocsájtom, szoktam bókolni neki, szoktam mondani, hogy szeretem és ezt ki is mutatom neki, nem is csak havonta egyszer.

Ehhez képest egy ideje egy folytában ilyeneket csinál, hogy mondjuk megfürdik, bejön a szobába meztelenül, elkezd pózolni befeszíteni, mindegy épp mit csinálok és pislog fel a plafonra olyan hülye pcsás arccal és arra vár, hogy ránézzek és hüledezzek, hogy milyen jól néz ki. De ezt hihetetlen gyakran. Ez nem elég neki, szintén mindegy épp mivel vagyok elfoglalva, odanyomul, és felszólít, hogy fogjam meg ezt vagy azt az izmát, hogy ugye mennyit fejlődött, milyen nagy milyen kemény. Elég nehéz leírni, de mintha az arcomba mászna egyfolytában és elvárná, hogy lelkendezzek. Ha mondjuk ír valami esemest, akkor elvárja, hogy ne csak válaszoljak, hanem mondjuk ha hazajön, akkor lelkendezzek, hogy úristen milyen szép esemest írtál nekem, úgy örültem neki, úgy tetszett, igen nagyon romantikus/megható és nagyon jól kitaláltad. Szex után mindig megkérdezi ugye milyen jó volt. Meg egyáltalán már szinte mindennel ezt csinálja, folyamatosan elvárja, hogy ajnározzam, ha nem teszem teljesen besértődik... Egyszerűen úgy érzem már saját véleményem sem lehet! Én foglalkoztam vele eddig is, mi a fene jött rá? Kezdek rosszul lenni tőle komolyan mondom...


2010. szept. 19. 12:02
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Szóval szerintem már nem normális határokon belül várja a bókokat, hanem egyszerűen erőlteti, kiköveteli folyamatosan és ha nem kapja meg duzzog... engem ez már zavar.
2010. szept. 19. 12:03
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű az önbizalma szenvedett csorbát.

Mond el neki,hogy vonzónak találod,jó az ágyban,de az nem vonzó ha ezt naponta kierőszakolja belőled.

2010. szept. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, szerintem ahhoz képest, hogy nem friss szerelmesek vagyunk nagyon gyakran. És ehhez képest sokkol, hogy ilyen erőszakos...
2010. szept. 19. 12:08
 4/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk körülbelül olyan, hogy elmondom neki, hogy szívem ez milyen jó áll neked, milyen jól nézel ki, tényleg ez és ez mennyit fejlődött és milyen dögös. És aztán mondjuk két órával később már ott pózol és követeli, hogy most akkor gyerünk bókolj, mondjad. Mint egy gyerek. :/
2010. szept. 19. 12:10
 5/12 anonim ***** válasza:

Kicsit hasonló mint az én párom. Ö is szokott ilyeneket csinálni.


èn ezt azért sokszor beelözöm és pl mikor bemegyek mikor fürdik akkor megjegyzem hogy szuper feneked van...


mondjuk sms-t nem írunk, de szerintem ha ezt elvárja akkor megeröltehted magadat és ha nem is mindig de te is egyszer egyszer valami romantikusan írj neki vissza.


ìrod hogy szoktál neki bókolni, de neki többre van szüksége, valószínü átmeneti csak, de ezzel vigyázni kell, mert ha nem adod meg neki ami kell, lehet tudat alatt mást fog keresni.

2010. szept. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ó hát akkor ez tényleg bosszantó.:)

Férjem is szokott ilyet,bár ő nem tőlem kérdi,hanem minden tükörben,üvegben megnézi magát,és 100x elmondja,hogy ideje gyúrnia megint és tőlem várja,h reagáljak erre.

Valamikor ruhapróbát is tart,hogy mennyire feszülnek még rajta az izompólói.:D

Idegesítő de jobb mint egy 18 éves szerető és lehet kapuzárási pánik.

2010. szept. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
56%
Valószínű, hogy olyan önbizalom romboló tényezők érték, hogy egyszerüen csak szüksége van egy folyamatos dícséretre, hogy jobban, azaz "férfinak" érezhesse magát. Az is lehet, hogy csak öregszik és nem akarja ezt tudomásul venni. Mindenesetre sztem nagyon gáz ha minduntalan követeli a bókjaidat. Lehet, hogy egy kicsit féltékennyé kellene tegyed, persze csak a normális kereteken belül, hogy észre vegye, hogy van egy aranyos, másoknak is tetsző felesége, akivel többet kellene foglalkozzon, és hanyagolja az öndicséretet, illetve a te folyamatos elismeréseidet. Lehet, hogy csak több időt kellene szánni egy jó kis beszélgetésre, és kiderülne, miért is került ilyen helyzetbe a te férjed.
2010. szept. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
A féltékenyé tevés szerintem MINDIG rossz megoldás, mert csak egy játszma, egy tüneti "kezelés". Beszélned kéne vele mindenképp, nem tudom, mennyire képes ő erre. Mindenképpen önbizalomhiány állhat a háttérben, attól fél talán, nem elég jó Neked ő. (Lehet, hogy pont féltékeny egy kicsit...?) Hány évesek vagytok?
2010. szept. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Erről nekem ez jut eszembe


http://www.youtube.com/watch?v=Od2P0cTprjY

2010. szept. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Persze, szoktam neki válaszolni az esemeseire, de neki nem az a lényeg, hanem az, hogy biztosítsam arról, hogy igen, nagyon jót írt Ő. :/

Azért is csodálkoztam, hogy mi a fene jött rá, mert tényleg napi szinten mindig dícsérem, ha magamtól meglátok rajta valamit bókolok, de egyszerűen tolakszik magával és követeli, hogy mondjam és lássam és nézzem. A legrosszabb az, mikor tényleg el vagyok foglalva és tudom, hogy már megint kezdi, akkor képes abban a meredt pózban feszíteni folyamatosan és nagyokat pislogni a plafonra akármeddig, amíg el nem mondom, hogy fú de jó a feneked, fú de jó a mellizmod, igen tényleg szuperül nézel ki, és hiába így gondolom tényleg, kezdem utálni az egészet, mert szinte rámkényszeríti..

Létezik, hogy kapuzárási pánik? Még csak 32 éves...

2010. szept. 19. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!