Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Erről hogy szoktassam le vagy...

Erről hogy szoktassam le vagy ez elviselhető csak én vagyok hülye?

Figyelt kérdés

A férjem újabban felvett egy (számomra legalább is) nagyon idegesítő szokást. Előre bocsájtom, szoktam bókolni neki, szoktam mondani, hogy szeretem és ezt ki is mutatom neki, nem is csak havonta egyszer.

Ehhez képest egy ideje egy folytában ilyeneket csinál, hogy mondjuk megfürdik, bejön a szobába meztelenül, elkezd pózolni befeszíteni, mindegy épp mit csinálok és pislog fel a plafonra olyan hülye pcsás arccal és arra vár, hogy ránézzek és hüledezzek, hogy milyen jól néz ki. De ezt hihetetlen gyakran. Ez nem elég neki, szintén mindegy épp mivel vagyok elfoglalva, odanyomul, és felszólít, hogy fogjam meg ezt vagy azt az izmát, hogy ugye mennyit fejlődött, milyen nagy milyen kemény. Elég nehéz leírni, de mintha az arcomba mászna egyfolytában és elvárná, hogy lelkendezzek. Ha mondjuk ír valami esemest, akkor elvárja, hogy ne csak válaszoljak, hanem mondjuk ha hazajön, akkor lelkendezzek, hogy úristen milyen szép esemest írtál nekem, úgy örültem neki, úgy tetszett, igen nagyon romantikus/megható és nagyon jól kitaláltad. Szex után mindig megkérdezi ugye milyen jó volt. Meg egyáltalán már szinte mindennel ezt csinálja, folyamatosan elvárja, hogy ajnározzam, ha nem teszem teljesen besértődik... Egyszerűen úgy érzem már saját véleményem sem lehet! Én foglalkoztam vele eddig is, mi a fene jött rá? Kezdek rosszul lenni tőle komolyan mondom...


2010. szept. 19. 12:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát lehet gonosz vagyok de legközelebb amint bejön s pislogva a plafont nézi tök ártatlan fapofával megkérdezném: " Szívem a pókhálót nézed? Festeni kell? Miért állsz úgy tán fáj a nyakad?" xD


De persze még aznap leutánoznám s teljesen kifiguráznám, ugyanúgy viselkednék, sőt még idegesítőbben s amikor már visít, hogy mit csinálok akkor leülnék vele beszélni. Nálunk ez mindig bejön. (de ha nem is jön be a pucér pozolás kellemeseb irányokba is elmehet.)

2010. szept. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg napi szinten csinálja, és mindig egyébként is meg van dicsérve, akkor egyszerűen hagyd figyelmen kívül, amikor pózol neked, és ne is dicsérd, ne tegyél rá megjegyzést sem. Dicsérj benne valami mást, azt viszont következetesen. Pl. hogy mennyire örülsz, hogy leviszi a szemetet, vagy segít takarítani, vagy ilyenek.

Sztem ha nem kap visszaigazolást a pózolás, idővel ő is megunja a reakció nélküli hülyéskedést.

2010. szept. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!