Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez gáz a kapcsolat...

Szerintetek ez gáz a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A párommal és velem minden rendben van közöttünk. Nem is tudok olyan emléket mondani, amikor vitáztunk volna. Soha nem vitáztunk, pedig már nem 2 napja vagyunk, élünk együtt.


A hetekben az egyik közös szórakozóhelyünkön megismertem egy srácot, aki jó fej, de többet nem szeretnék tőle, viszont jól esne, ha a barátom lenne. Csakis barát és nem a párom. Jókat el szoktunk hülyülni. Bár talán kicsit úgy érzem, hogy azért ennek a srácnak én tetszem, de ő is tudja, hogy nekem párom van, hiszen mindig együtt látott minket.


Viszont én szeretnék ezzel az emberrel találkozni, de nem akarom vele megbántani a páromat, mert akkor biztos hogy azt gondolná, hogy többet akarok.


Szerintetek mit csináljak? Azt ne mondjátok hogy maradjak és üljek otthon, mert nem zárdában vagyok tudtommal.


Csak azt szeretném tudni, hogy egy ilyen esetben mit csinálnátok ti? Hogyan kezelnétek ezt magatokban?


Talán egy kicsit félek is...


2011. okt. 22. 13:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Sajnos az kizárt, hogy akkor hárman találkozzunk, mert a két férfi nem ismeri egymást és a párom soha nem mozdul ki a szobából. Soha nem megy sehova.
2011. okt. 22. 13:29
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Legközelebb a közös szórakozóhelyen mutasd be őket egymásnak,dumáljatok, szórakozzatok együtt. Utána már tudsz vele beszélgetni,csak a srác is legyen vele tisztában hogy csak barátkoztok.
2011. okt. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha annyira jó a viszonyotok a pároddal, akkor az ilyet meg kell tudni beszélni. Nem vagy a tulajdona, és gondolom bízik is benned. Akkor hol a probléma?
2011. okt. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Te most nekünk akarod bemagyarázni, h barátként gondolsz rá v magadnak? Az összes dolog, h jól érzed magad vele, nem szeretnéd, ha a párod látná, mind arra utal, h bizony vonzódsz hozzá. Mérlegelj, melyikükkel lenne jobb egy hosszútávú élet.
2011. okt. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
mit gondolnál fordított helyzetben? a barátod akarna találkozni egy csajjal, akit megismert egy szórakozóhelyen és közben a csajnak tetszik. ha neked ez belefér, akkor nyugodtan találkozz a sráccal, de mondd el a jelenlegi barátodnak, mert úgy fair + rosszul jöhetsz ki belőle, ha utólag derül ki.
2011. okt. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

Zavaros.

Olyan nincs, hogy ket egyuttelo ember soha de soha nem vitazott volna valamin.

Megismerted a "jo fejt'. Mit akarsz tole? Tudod hogy bejosz neki, es tudod hogy neked is o, legyel mar oszinte legalabb magaddal.(Ez a valasz az utolso mondatodra)

Szobabol parod soha nem jon ki, DE a srac egyuttlat titeket, stb.

Felsz ugye, sajatmagadtol. Tudod, hogy konnyen belemennel egy kapcsolatba.

2011. okt. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Nekem úgy tűnik, hogy te kekeckedsz az új fiúval és félsz, hogy a párod is észreveszi.
2011. okt. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Inkább lányokkal,nőkkel barátkozz.
2011. okt. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

13:41, ott a pont!

te örülnél ha csajokkal szórakozna???


ha most nem is , de előbb utóbb jönnek az érzelmek, és akkor van gáz. de csinálj amit akarsz

amúgy meg gáz 1 kapcsolatban

2011. okt. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy esetben működik csak férfi-női barátság: ha az egyik fél sem érez vonzalmat a másik iránt. Márpedig te ennek a srácnak tetszel.
2011. okt. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!