Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 évesnek önmagában jó...

20 évesnek önmagában jó születésnapi ajándék, ha elviszik egy étterembe?

Figyelt kérdés
Azon kívűl nem kapna semmit, az illető nem is szeretne elvileg nagy tömeg előtt ünnepelni, elég lenne neki otthon, de már lefoglalta a szülő és ragaszkodik hozzá.
2022. jún. 11. 12:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
4%
Nem feltétlenül. Szülővel még elmegy egy ebéd, egy vacsora. De barátokkal, korabeliekkel inkább alaposan b.sszanak be és csináljanak olyanokat amiket még 80 évesen is emlegetni fog a dédunokáinak, hogy ő is volt hülye fiatal ám.
2022. jún. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
86%

Ez attól függ, hogy ő szeretné-e?

Én például egyáltalán nem szeretek étteremben enni, oké, a gesztusnak örülnék, de egy táblacsokinak jobban örülnék. :D

De más meg imád étterembe menni. Neki ideális ajándék lehet.

Szerintem az a gáz, hogy egy 20 éves ember szülei ennyire nem tudják, hogy milyen a gyerekük.

2022. jún. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy ki is szeretne valójában étterembe menni. A szülők, vagy az ünnepelt?
2022. jún. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
80%

Tökéletes számomra. Alapból szeretek étteremben enni, számomra ezek mindig különleges alkalmak, a születésnaposokat is így szoktuk már jó pár mi is ünnepelni, de valami nagyobb siker esetén is megyünk (sikeres vizsgák, házassági évforduló stb).

Én nagyon szeretem, és mindig kérem is ezt.

2022. jún. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Én felnőttkoromban ilyen típusú ajándékokat kaptam vagy egy nadrágot úgy adtak át hogy "ja ezt most nem kell kifizetned hisz múlt héten születésnapod volt" és én sem voltam/ vagyok bezsongva mint gyerekként
2022. jún. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
27%
30 évesen meg elhet kérdezni hogy tetszene e neki.
2022. jún. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem örülnék, mert utálok sok ember előtt enni, plusz búzaliszt-érzékenységem van, ergo kb sehol sem ehetek, ami nem jelölten gm étel.
2022. jún. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
86%
17. Ha csak a búza a probléma nem kell gluténmentesen étkezned ugye tudod? Gondolom úgy értetted hogy kevés csak búza mentes ételt árulnak. A gluténmentessel meg biztosra mész.
2022. jún. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!