Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik már voltak nős férfiak...

Akik már voltak nős férfiak szeretői, mi lett a vége? Elhagyták a feleségüket miattatok? Vagy a feleségükkel maradtak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 14:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
90%

anyámnak sikerült válásra bírnia - sajnos- 10 év szeretöi kapcsolat után kapott egy rohadt alkoholistát, az apámat. Igazán megérte!:((

22/L

2010. szept. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
nem, nem hagyta el. szétmentünk.
2010. szept. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok rá büszke de 12 éve vagyok ebbe a hajóba,és csak azért vagyok még vele mert talán pár hónap megválassza a dolgot,és a cél elött nem akarom feladni.Na meg azért mert jobbat ugyse kapok,és 12 éve imádom.
2010. szept. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
51%
12 éve?! :OOOOO jesszus!!! bocsáss meg, de én mérhetetlenül szánom a feleségét, akármit is hazudott róla össze neked :( ha mégis együtt vannak (mégha te úgy érzed, hogy mindjárt dönt is), akkor azért nem lehet rossz az a házasság. Bocsi, de én elítéllek mindkettőtöket :(
2010. szept. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nagyon szomorúan olvasom, hogy többen is elhagyták a feleségüket a szeretőjük miatt.

14:33-as ----- Bárcsak én lennék a szerető, mint ahogy írtad, de sajnos én a feleség vagyok. Sosem voltam szerető, nem is leszek, undorító, mocskos dolognak tartom belemászni 1 család életébe, főleg, ahol még kicsi gyerekek is vannak. De most asszem inkább lennék szerető, mint megcsalt feleség. Sztem a szeretők el sem tudják képzelni min megy át 1 megcsalt feleség. Nem kívánom ezt senkinek!! Annyira magam alatt vagyok, iszonyú rossz. Pedig mindent megadtam a férjemnek, sokat foglalkoztam vele, talán ez volt a baj, h ki volt nyalva magyarul a feneke. Iszonyatosan szerettem meg még most is, de már soha sem tudnék megbocsátani neki, mert iszonyúan fáj, amit tett. Ő is és a szeretője is tudták, h vagyok én, ugye a feleség meg azt is, h van 2 kicsi gyerek is. Ha már rám egyikőjük sem gondolt, h mit fogok érezni, ha mindez kiderül akkor legalább már a gyerekekre gondolhattak volna, h ne tegyék tönkre 2 pici gyerek életét, ne gázoljanak bele a gyerekek kis érzékeny lelkébe. Mert sajnos mindig a gyerekek isszák meg a levét pedig nem ők kérték, h megszülessenek, mi akartuk őket a férjemmel. Akkor meg sztem kötelesek vagyunk boldog gyermekkort biztosítani nekik és megtenni mindnet, h ne okozzunk nekik fájdalmat. Annyira fáj, amit a férjem tett, h nem tudok neki megbocsájtani már sosem! De mégis remélem, h a gyerekek boldogsága miatt velünk marad. A gyerekeink miatt elviselem, h velünk lakjon míg nagyobbak nem lesznek. Utána felőlem mehet ahová akar, de addig olyan jó lenne, ha nem forgatná fel a gyerekek életét. Ezért tettem fel a kérdést, kíváncsi voltam, h általában, hogy alakul az ilyesmi. Megy e a férj vagy marad? Elnézést, h ilyen sokat írtam, de olyan jól esett kiírni magamból, de már be is fejezem, nem panaszkodom, nem untatlak Titeket!

Még1szer köszönöm szépen a válaszokat! És remélem Ti nem élitek át mindazt, amit most én! A szeretők pedig gondoljanak bele a feleségek és a gyerekek helyébe is!

2010. szept. 20. 08:10
 16/22 anonim ***** válasza:
90%

Hát ez iszonyú nagy butaság szerintem, amit te irsz...


Szerinted a gyerekeidnek az a jó, ha a férjed és te továbbra is együtt éltek, miközben te sose fogsz tudni megbocsátani és ő meg esetleg nem szeret, nem akar már téged???


El tudod te képzelni ezt az életet 5-10-15 éven át?


Szerinted a gyerekeid ezt nem fogják látni és érezni, mi történik? Szerinted ilyen légkörben élni, ez az a gyerekkor, amit nekik adni akarsz?


Nővérem nem szerette már a férjét, elvált 2 gyerekkel. Azóta is egyedül él (min. 8 éve), a gyerekekkel az apa nagyon sokat van együtt, jön értük, heti 3 napot együtt vannak és rengeteg élményt kapnak apától, nagyon sokat tanulnak tőle. Anya és apa közt nincs kapcsolat, mikor még kisebbek voltak, akkor is csak annyi volt, ami a gyerekekkel kapcsolatos dolgok megbeszélése, ma már apa a gyerekekkel beszéli meg, hogy mikor jön értük, stb.

Ezek a gyerekek nem veszitettek a válással, hanem nyertek. Mindkét szülő aktivan velük tölti az idejét, mikor nála vannak a gyerekek. És mindekttőnek van ideje kipihenni magát gyerekek nélkül, feltöltődni. Nem látnak veszekedést, hangos szót, nem éreznek ki nem mondott gyűlöletet, semmi negativum.


Hát én inkább ezt a gyerekkort választom, mint amit te szánsz a gyerekeidnek...


A szülők által elkövethető legnagyobb véteknek tartom a "gyerekek kedvéért" együtt maradást. Még egy igy nevelt gyerektől se hallottam SOHA, hogy ez neki jó lett volna és nem egy kinszenvedés. Kérdezd meg itt bátran, az eddigi kérdésekre rengeteg ilyen, azóta felnőtt, régen igy felnőtt gyerek mondta, hogy bárcsak elváltak volna a szülei, mert borzasztó rossz gyerekkora volt.

2010. szept. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a válaszod!

Igazad van, tök jó dolgokat írtál, köszönöm, h leírtad azt a kis történetet. Lehet tényleg jobb lesz a gyerekeknek, ha külön leszünk. Csak annyira jó volt így együtt 4-en, esténként is olyan jól elvoltunk, mikor végeztünk a melóval, rengeteget játszottunk így 4-en együtt. Lefekvés előtt is még mindig odajöttek hozzánk az ágyba, ott hülyéskedtünk, nevetgéltünk, játszottunk együtt. És ha külön leszünk ezek a 4-esben a gyerekekkel töltött játékok már nem lesznek sosem. Este már apa nem lesz itt. Nem tudom, h magyarázzam el a gyerekeknek miért megy el apa meg ilyesmi. Még át kell gondolnom, h lesz a jobb. Most totál össze vagyok zavarodva, nem tudok már semmit. Csak azt szeretném, ha a gyerekek nem sérülnének a válás miatt. Mert sajnos nem 1 ismerősöm gyerekei járnak pszichológushoz a szüleik válása miatt:( Ezt nem akarom. Köszönöm szépen a válaszod, köszi, h leírtad, h hülyeség együtt maradni. Igaz, lehet az sem lenne jobb a gyerekeknek. Köszi szépen még1szer!!

További szép napot!

2010. szept. 20. 09:10
 18/22 anonim ***** válasza:

volt egy link, ahol sok babaholmival együtt ezt a könyvet is ajánlották. Valamilyen kismamás-családos oldal volt. talán tud segíteni

[link]


én nem tudom, hogy mit tennék a helyedben... talán várnék. még annyira képlékeny ez benned, nagyon befolyásolható vagy. többet ér ez a család annál, hogy hirtelen dönts, mások véleménye alapján.

A férjed mit akar? ez nagyon fontos...

az is fontos lenne nekem, hogy miért lépett félre? mit nem kapott meg... lehet, hogy tudjátok orvosolni a gondot, és ha neki fontos a család, akkor lemond a szeretőről, és megoldjátok (ha már tudod, hogy mit kell megoldani). Neki is bitzos fontosak vagytok, ha ennyi időn át nem tudott dönteni. Küzdjetek még egy kicsit egymásért. Tudom, hogy nagyon fáj... de.. ne add még fel.

2010. szept. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Sajnálom :( Szerintem sem lenne jó megoldás neheztelve, utálkozva együtt maradni. Ha a férjednek ennyit ért a család :( - menjen. Szerintem a játék 4-esben már soha nem lenne ugyanaz, azok után,amit tett. ÉS talán az még jobban fájna. Hogy már nem mosolyogva nézed vacsora közben hogy "a szerelmem, a férjem" hanem úgy, hogy arra gondolsz, mit tett Veled, hogy elárult.

Válás után a férjeden múlik, hogy tartja-e a gyerekekkel a kapcsolatot, gondolom, Te nem fogod ebben megakadályozni. nem vagy köteles elviselni a megaláztatást a gyerekek miatt, felnőve nem fogják megköszönni, hogy tönkretetted miattuk az életedet. Hiszen nem kérték.

Anyukám engem is egyedül nevelt fel, és sose a válás miatt haragudtam,hanem azért, hogy "apám" nem látogat meg. (holott senki nem tiltotta) Még így is nagyon boldog gyerekkorom volt, Anyukámmal és imádott nagyszüleimmel.

29/N

2010. szept. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
21%

Igen,elvált a feleségétől.

Összeházasodtunk,van egy fiunk,minden oké.

Sajnálom,hogy megcsal a férjed,de ha ne adj' isten válásra kerül a sor,a gyereket SOHA DE SOHA ne neveld az apja ellen,ne akard,hogy ő is megutálja,mert te utálod!Akármilyen ember is,mégis csak az apja...

2010. szept. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!