Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen Budapestre...

Szerintetek milyen Budapestre költözni egyedül?

Figyelt kérdés

Könnyű munkát találni?

Kapcsolatokat barátságokat kialaítani?

Mit tanácsoltok ilyenkor?

Mivel egyedül mennék, ne legyek magányos!



2022. jún. 13. 14:46
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
92%

#20 Ki sem lehet bogozni, hogy mit akarsz írni, csak kötekszel, de ha ilyen stílusod van, nem csodálom, hogy rosszak a tapasztalataid. Egyébként pedig marhára tévedsz, mert a "félém" gürizik napi 12 órát, míg a te korosztályod kijelenti, hogy nem hajlandó túlórázni még több pénzért sem, mint amennyit én kapok.


Továbbiakban nem kívánok veled vitatkozni, mert értelmetlen.


Kérdező, továbbra is azt gondolom, hogy ha akarsz dolgozni és hajlandó vagy tenni a boldogulásért, akkor jó esélyeid vannak Budapesten. 😊

2022. jún. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
1%

21


Az igazságot nem szeretnéd érteni...ooops:)

Helyes, végre a saját munkádat végzed az helyett, hogy itt keresel rabszolgát...szedd a lábad dolgozni végre!:)

2022. jún. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 A kérdező kommentje:

21es köszönöm!

22es te egy tahó vagy!

Minden korosztályban van aki nem hajlandó dolgozni de leginkább a fiatalok, az elkényeztettet kis picsa gyerekek! Mondom ezt fiatalként!

2022. jún. 13. 21:21
 24/48 A kérdező kommentje:
Sosem vállalnék erkölcstelen munkát! Valószínű magadból vagy a szüleidből indultál ki!
2022. jún. 13. 21:22
 25/48 anonim ***** válasza:
66%
BP-n van lehetőség bőven, más kérdés, hogy mint város, hát nekem nem a kedvencem, de inkább nem írom le pontosan az okait, mert nem akarok szokásos vidék vs BP vitát.
2022. jún. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
7%
Kérdező, te egy leendő útszéli sarkcsillag vagy, ennyi ésszel, de kell is pestre az ilyen:)
2022. jún. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
85%
Felszolgálóként, pultosként, pincérként szerintem netto 400 körül megkeresel.
2022. jún. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
5%
Ez csak attól függ honnan jössz. Egy kis faluból vagy városból.
2022. jún. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 A kérdező kommentje:

Kedves 26-os nem igazán érdekel mit mondasz!

Én ismerem a normális munkát!

Ezek szerinte te csak a k..vaságot ismered! Gondolom te magad is az vagy ezért nem ismersz mást! Rengeteg embert költözött vidékről Pestre akkor az mindenki k..va?

Elég nyomminger felfogásod van!

De ezzel csak magadat járatod nem mást vagy engem!:D

2022. jún. 14. 15:01
 30/48 anonim ***** válasza:
0%

29

Te már lejárattad magadat, ideje futtatnod is;)

2022. jún. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!