Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert kene tartani a kapcsolat...

Miert kene tartani a kapcsolatot a csaladommal ha nem jovok ki veluk? Mert a csaladom?

Figyelt kérdés

Akik azon a velemenyen vannak higy de "csak az apad" "csak az anyad" "csak a testvered" azoknak biztos vagyok benne hogy semmi problemaja az eletben mert csak az mond ilyet.

Attol mert a ver ugyanaz az nem jelent semmit.


2022. jún. 16. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Egyáltalán nem vagy köteles kapcsolatot tartani a mérgező családtagjaiddal. Eldöntöd, megszakítod a kapcsolatot. Akinek nem tetszik, így járt. Nem tartozol senkinek elszámolással.
2022. jún. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Ha nem jössz ki velük nem kell tartani a kapcsolatot szerintem se.

Én csak az olyat nem értem, ahol nincs konfliktus csak szimplán nem törődnek egymással, nem vesznek részt egymás életébe. Viszont amikor egy helyen vannak el tudnak beszélgetni nem ölik egymást.

2022. jún. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem az egesz csaladom mergezo negativ es nagyon sokaig tonkre tudtak tenni, es en vagyok a rossz amiert nem foglalkozok veluk ok meg a jok
2022. jún. 16. 13:52
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Senki se kötelez kapcsolattartásra.
2022. jún. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem tartasz velük kapcsolatot, mindjárt kiküszöbölted, hogy halljad, minek titulálnak a döntésed miatt.

Húzol egy vonalat és ennyi. Ők már csak a múlt. Nem kell velük foglalkozni.

2022. jún. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Bár pont ilyen helyzetben vagyok, miszerint aki fiamként szerettem , terelgettem, közölte hogy minden kapcsolatot megszakít velünk- és nagyanyjával- IS ..ennek ellenére mondom hogy nem kötelező semmi, arra kéne ügyelni hogy minden hidat ne égess fel magad mögött ha óvatosabb szeretnél lenni.

Az az érdekes hogy ami neki mérgező volt ők azt ugyanazt gond nélkül megtették egymást közt , simán belefért hogy hazugnak neveznek, máig nem tudom az okát. Én is megszakítottam minden kapcsolatot számomra már nem mérgező hanem pusztító volt!!

2022. jún. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
80%
azért meg nézném a sztori másik oldalát is ,mert minden két irányú
2022. jún. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem közelező tartani velük.
2022. jún. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ezt így megtudtad fogalmazni, akkor elég érett vagy, semmi és senki sem kötelez arra, hogy a saját kis békédet feladd azért, hogy olyan emberek "mérgezzenek", akik miatt padlón vagy.
2022. jún. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#6 vagyok ..Igen vannak olyan elmebeteg "szülők" konkrétan a bátyám akitől a gyerek menekül alig várja hogy 18 éves legyen- egy hét múlva!- évek óta egy kínlódás nekem is hogyan oldjuk meg ezt hogy ne üssön vissza. Igen, vannak olyan szülők akitől az ember szívesen szabadul legszívesebben a bőrét is levakarná mert tőle van , én is ismerem az érzést..

Vannak pokoli emberek.És nem tudsz mit csinálni csak menekülni :((((

Szívem szakad meg mikor nem tudom megvédeni azokat akik a legfontosabbak.

:(

Innentől mondjuk csak felfelé visz az út üzenem a Kérdezőnek is!


És igen, már próbáltunk segítséget kérni. tudjuk hová kéne fordulni.


Kérdező nem-e Szekszárd környéki? Csak halkan kérdem.


?

:)

2022. jún. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!