Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vertek gyerekkorodban? Ha...

Vertek gyerekkorodban? Ha igen, milyen szinten? Egy-két pofon, vagy brutális ütlegelések voltak? Melyik volt a legijesztőbb, legszörnyűbb?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 01:58
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
100%

Amikor kicsi voltam mindig azt mondogatták h milyen rossz vagyok, Ez a mai napig bennem van. Volt úgy h kikaptam. Nálunk inkább a lelki terror ment, megy a mai napig is. Feszült a légkör itthon. Apa sosem bántott csak anya. Mivel mindig rossz voltam, az ő állítása szerint ezért gyakran megvert(olyan 5-6-7 éves lehettem nem tudom) pálcával(fűzfa vessző). A lábamat és a derekamat ütötte teljes erővel. Egyszer úgy megvert fakanállal h el is tört a hátamon, és a suliba tesiórán észre is vették, csupa kék zöld folt voltam. És az a röhej h én akkor azt hittem tényleg olyan rossz voltam h ezt érdemlem. Mikor a többi gyerek látta és megkérdezték h mitől van és én elmondtam azt mondták h anyám egy állat, én meg csak néztem. Nem igazán fogtam fel h ez komolyan gáz. Most h már felnőtt vagyok inkább a lelki terror megy, nem érzem jól magam itthon egyre több emlék jut az eszembe kis koromból és ha megemlítem anyámnak azt mondja hazudok. Mindent letagad. Emiatt sosem tudok neki megbocsátani h be sem ismeri. Nem szeretem őt úgy, szeretem mert anyám, de ezeket nem felejtem el soha. És úgy érzem emiatt lelkileg sérült vagyok, nem vagyok teljes ember.

Szomorú vagyok h ilyenek történtek másokkal is vagy még rosszabbak is, és tényleg olyan családokban ahol látszólag minden rendben van, látszólag.

22/L

2010. szept. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
100%
A saját lelkismeretük miatt sose ismerik be,mert akkor felborulna az önmagukról kialakitott tökéltes szülő képük.
2010. szept. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
89%

Nem, nem vertek soha. Apu soha mégcsak 1 pofont sem adott.

Anyutól kaptam pár pofont, 1x kb 8évesen papuccsal is megkergetett, de semmi több.

Attól én még szeretem őt, mert amúgy jó anya :)


13/L

2010. szept. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
100%
Basszus borzasztó ezeket a történeteket olvasni:((
2010. szept. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 A kérdező kommentje:

"A saját lelkismeretük miatt sose ismerik be,mert akkor felborulna az önmagukról kialakitott tökéltes szülő képük."


Ezt nagyon szépen megfogalmaztad.

Na majd ezt megpedzegetem a szülők felé is.

2010. szept. 27. 13:25
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!