Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális a sógor asszonyom?

Normális a sógor asszonyom?

Figyelt kérdés

Hülyeségeket felnőtt videókat,osztogat meg közösségi oldalán,és egész nap semmit nem csinál,csak eszik és liter számra issza a különböző energiaitalokat. Három gyereke van,és a gyerekei nevét,egy magyar celeb családból vette át.


Nem vagyunk haragban,sőt jó viszonyban vagyok vele,azok után is hogy folyton lekezelően beszél velem.


Tegnap előtt voltam szülinapra hozzájuk,és a vendégek szóba hozták a politikát,rögtön ott hagyta a nőket,és vitatkozott a vendégekkel,köztük velem is,"hogy,hogy nem tudjuk a politikát",és hogy buták vagyunk meg ilyenek. Hol ott gőze sincs miről beszél) csak neki vitatkozni tudjon valakivel. A tesóm nem mi helyett,odébb hívná és elmondaná,hogy ne vitatkozzon a férfiakkal,ő csak bámul)


Komolyan mondom,nem tudom hogy egyszerűen hogy lehet egy nő ennyire bunkó, hogy a nő vendégeket bent hagyja,és a férfiak mellett van és mindenbe bele szól,mindt ha ő mindent tudna


2022. jún. 24. 18:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Annyit elfelejtettem írni,hogy Roma származású a sógorasszony
2022. jún. 24. 18:11
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem mindt ha ez számítana,mert tök mindegy milyen nemzetiségű valaki
2022. jún. 24. 18:11
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Hogy neked mennyire igazad van, cigány koma!

A nők alacsonyabb rangúak, hátul kell kullogniuk a férfi mögött, kussolniuk kell és nincs más dolguk, mint szülni meg kiállni az utcasarokra!

Még csak véletlenül sem beszélgethetnek a Férfiakkal, hiszen agyuk sincs, nem tudnák követni a beszélgetés fonalát, hiszen Őfelsége a Férfi fontos témákról értekezik, pl. Hőőő mekkora csöcse van a gizinek, belógatnám neki a bolond birsalmafejűt, meg Húúú de bebasztam meg belőttem magam meg Hőőőő Nyert a fradi igyunk!

Igazad van! Kevés ahhoz egy nő, hogy megértse ezeket a fontos témákat, kardinális kérdéseket, nüansznyi finomságokat.

2022. jún. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Szóval egy sztereotípiákat erősítő cigányasszony a sógorod, de mi a kérdés?
2022. jún. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a sógorasszonyod normális e, azt nem tudom, mert nem ismerem.

Az életmódja elég primitív, de rengetegen - állítólag normális emberek - élnek ilyen suttyó módon.

Függetlenül a származásától, nyilván a szocializációja is hiányos.

Mondjuk azt a részét nem értem, hogy nőként miért ne szólhatna hozzá a férfiak beszélgetéséhez?

Vagy te is cigány vagy és ezért tartod ezeket az őskori hagyományokat?

Egyébként ha a tesódnak megfelel, akkor ezzel neked sok dolgod nincs!

2022. jún. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
98%

"nem tudom hogy egyszerűen hogy lehet egy nő ennyire bunkó, hogy a nő vendégeket bent hagyja,és a férfiak mellett van és mindenbe bele szól,mindt ha ő mindent tudna"

Egyáltalán miért kell a férfiaknak és a nőknek szeparálódni? Miért ne lehetnének egymás társaságában és miért ne beszélgethetnének? Meg mi az, hogy egy nő ne szóljon bele a férfiak beszélgetésébe? Hülyébb, csak mert nő? Kevésbé érthet pl. a politikához, csak mert nő? Nem tudom, a sógornőd milyen, de téged sem az eszedért szeretnek, kérdező, te a múlt század elején ragadtál ezzel a gondolkodásmóddal.

Bár szerintem inkább csak trollkodsz, az egész sztori csak kitaláció, amivel hergelni akarod a válaszolókat.

2022. jún. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az írásod alapján nem egyedül ő buta a családban. Neked sem jutott túl sok sütnivaló.
2022. jún. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
Abkérdés alapján tidtam, hogy cigány, mielőtt olvastam volna a kommentet. Családsegítőben dolgoztam.Romák voltak 98%-ban azbügyfelek. Siralmas a helyzet. Szappanoperákban elhangzott keresztnevek után nevezték el a gyermekeiket. 8 osztályuk volt vagy annyi sem. Vagy funkcionális analfabéták voltak. Nem beszélve a belterjes szaporodás miatt a betegségekről. Volt olyan aki bömböltette a terhes felesége hasa mellett a hangfalat, hogy siket legyen a gyerek, ezzel fogyatékossági pénzt szerzett. A többség prostituáltként dolgozott külföldön. Az erkölcs nem számított, csak az arany ékszerek lógjanak rajtuk. Közben egy kérelmet nem tudtak kitölteni, mert funkcionális analfabéták voltak. Volt, aki három x-el írt alá........
2022. jún. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Félre gépeltem. Bocsánat!
2022. jún. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én téged is annak néztelek az alapján, ahogyan írsz. Igénytelen söpredék lehet ott az egész banda. A legkisebb baj az, hogy neked az fáj, hogy nem bent sürög az asszony. És az ilyenek miatt néznek le minket is. Köszi, tényleg.
2022. jún. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!