Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális a sógor asszonyom?

Normális a sógor asszonyom?

Figyelt kérdés

Hülyeségeket felnőtt videókat,osztogat meg közösségi oldalán,és egész nap semmit nem csinál,csak eszik és liter számra issza a különböző energiaitalokat. Három gyereke van,és a gyerekei nevét,egy magyar celeb családból vette át.


Nem vagyunk haragban,sőt jó viszonyban vagyok vele,azok után is hogy folyton lekezelően beszél velem.


Tegnap előtt voltam szülinapra hozzájuk,és a vendégek szóba hozták a politikát,rögtön ott hagyta a nőket,és vitatkozott a vendégekkel,köztük velem is,"hogy,hogy nem tudjuk a politikát",és hogy buták vagyunk meg ilyenek. Hol ott gőze sincs miről beszél) csak neki vitatkozni tudjon valakivel. A tesóm nem mi helyett,odébb hívná és elmondaná,hogy ne vitatkozzon a férfiakkal,ő csak bámul)


Komolyan mondom,nem tudom hogy egyszerűen hogy lehet egy nő ennyire bunkó, hogy a nő vendégeket bent hagyja,és a férfiak mellett van és mindenbe bele szól,mindt ha ő mindent tudna


2022. jún. 24. 18:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mindkét félnék vannak godnok nem csak nála,
2022. jún. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nem baj hogy beszélget,más férfiakkal,sőt. De folyamatosan azért szól,bele minden beszélgetésbe,hogy ezzel vitát indítson. És lekezelő bunkó módon tesz helyre másokat. Amit én úgy gondolom nem normális dolog. Én csak akkor szoktam beleszólni valamilyen beszélgetésbe,ha tudok valamit,a témával kapcsolatosan. Nem akkor amikor gözöm sincs miről beszélek. És folyamatosan ezt csinálja.


Az üzemanyag árak felemelkedéséről beszéltünk, ő rögtön hozzá vágta hogy, ("Putyin miatt van minden, mert Ukrajnát támadja,és az ukrán elnöknek,"Volodimir zelenszki-nek van igaza. És hogy zelenkij Orbán Viktorral össze egyezett,hogy vissza foglalja Orbán erdélyt.


Fél óra alatt, elmentek a vendégek, a folyamatos (Nem tudom miről beszélek,vitája miatt

2022. jún. 25. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!