Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bátyám és barátnője megették...

Bátyám és barátnője megették az összes sütit?

Figyelt kérdés
Sütöttem ribizlis krémes sütit, aztán itthon hagytam kihűlni, mondtam anyának ha kihűlt tegye be a hűtőbe. Én elmentem ittholról, bátyámék hazajöttek, és ettek a sütiből. De konkrétan annyit ettek, hogy kb a 2 sor maradt belőle. Anyu mondta, hogy nagyon ízlett nekik, ő mondta hogy egyenek bátran. De én meg nem azért csináltam, hogy az egészet ők egyék meg. Bátyám azt mondta mit hisztizek, ne legyek ilyen irigy, és csak az a bajom hogy féltékeny vagyok a csajára, mert mindenki szereti, és örüljek hogy itt lakhatok, mert jelenleg csak én nem dolgozok, úgyhogy az a minimum hogy adok a sütiből. Igaza van?
2022. jún. 25. 15:04
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
82%
Bunkók.
2022. jún. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
81%
Inkább ő örüljön, hogy ott lehet, és a csaja INGYEN ehet. Na, ez az élősködés!
2022. jún. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
13%
Nem, nem ették meg az összeset meg az egészet meg stb, amennyiben maradt belőle 2 sor, ahogy te is írtad. Egyébként négy emberre egy tepsi nem sok, kb két sor jut mindenkinek reálisan.
2022. jún. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
19%
Olyan vagy mint egy óvodás...
2022. jún. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
90%
És ha te nem dolgozol, akkor azt a sütin kell behajtani? Bunkók.
2022. jún. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
14%
Legközelebb csinálj többet.. inkább örülnél hogy ízlik nekik...
2022. jún. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
100%

Abban nincs igaza, hogy ilyen megjegyzéseket tesz. Gondolom iskolás vagy még, azért nem dolgozol.

A sütit meg anyukád kínálta nekik, neki kellett volna megállítani a zabálást.

2022. jún. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
92%
Anyádnak nem kellett volna azt mondani, hogy "egyenek bátran". Ha már ők nem tudták, hogy hol a zabálás határa. A bátyád is kötsög, hogy még neki áll feljebb.
2022. jún. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
90%
Bunkók voltak. Legközelebb csak akkor csinálj süteményt, ha a bátyád több napra elutazik valahova.
2022. jún. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
93%
Anyukád is kedves, hogy más sütiket ajánlgatja. Én szüleim ilyenkor megkérdezik, hogy lehet-e ebből enni, vagy más tervem van vele. Mondjuk el akarnám vinni valakinek vagy ilyesmi.
2022. jún. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!