Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bátyám és barátnője megették...

Bátyám és barátnője megették az összes sütit?

Figyelt kérdés
Sütöttem ribizlis krémes sütit, aztán itthon hagytam kihűlni, mondtam anyának ha kihűlt tegye be a hűtőbe. Én elmentem ittholról, bátyámék hazajöttek, és ettek a sütiből. De konkrétan annyit ettek, hogy kb a 2 sor maradt belőle. Anyu mondta, hogy nagyon ízlett nekik, ő mondta hogy egyenek bátran. De én meg nem azért csináltam, hogy az egészet ők egyék meg. Bátyám azt mondta mit hisztizek, ne legyek ilyen irigy, és csak az a bajom hogy féltékeny vagyok a csajára, mert mindenki szereti, és örüljek hogy itt lakhatok, mert jelenleg csak én nem dolgozok, úgyhogy az a minimum hogy adok a sütiből. Igaza van?
2022. jún. 25. 15:04
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
11%
Ennel nagyobb gondod ne legyen az életben :)
2022. jún. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
79%
Amúgy legközelebb kis hashajtót tegyél bele.. az lesz az utolsó alkalom a kis torkosoknak..
2022. jún. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
80%

#32

Ez jóóóó:)))

2022. jún. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
63%
Fagyasztóban is pakoltak?
2022. jún. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
77%
Én legközelebbi sütibe tennék hashajtót rendesen és ugyanígy kint hagynám bár kitennék egy táblát "el a kezekkel",aztán minden tettes megkapja jussát;)
2022. jún. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
20%

Énekeld hangosan hogy "három bokor ribizliiii, gyere velEEEEEm ribizni"

ja párdon bocsánat.

47/Kislány

2022. jún. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
92%
Legközelebb, te is kérj az ő kajájukból. Ha meg nem adnak, akkor tegyél epés megjegyzéseket.
2022. jún. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 Katona Dius ***** válasza:
84%

Az itteni válaszolók nagyja csúcs. Örüljön,hogy ízlett és kussoljon,mi? Gondolom ti vagytok azok akik a meló helyen is kizabaljátok a hűtőt,megkajalva mások ebédjét. És? Örülne a másik hogy ízlett. Nem baj H nem nekik lett csinálva.

Tök mindegy mit veszünk alapul,mindenhová bunkók voltak.

Ha a családnak készült a süti, akkor is,mert ketten többet betoltak,mint amennyi a maradék 3 családtagnak maradt összesen.

Ha máshová sütötte akkor meg pláne.

2022. jún. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
18%
Miért, szerinted is olyan Kérdező mint Te 39#-es, hogy egy egész tálca sütit betol egyszerre? Nem, rohadtul nem szokásom beleenni más ételébe. És igenis örülök ha megzabálják , na?
2022. jún. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 A kérdező kommentje:
#30 nincs receptem hozzá, fejből csináltam abból ami volt itthon, mert volt egy tál ribizli, de nem ette senki és nem akartam kidobni. Egy sima kevert tésztából sütöttem egy vékony lapot, arra tettem vajas vaníliás habos krémet és a tetejére rászórtam a ribizlit.
2022. jún. 25. 18:12
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!