Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez a szokatlan...

Normális ez a szokatlan érzet, ha lesz egy kistesóm?

Figyelt kérdés

A Szüleim elváltak amikor 7 éves voltam.

Van egy bátyám aki az édestestvérem, és az Anyum házasságából is született még 10 éve az öcsém akit édestestvérként szeretek.

Most vagyok 20, azóta az apámnak több kapcsolata volt, és végül megtalálta az igazit, nem rég házasodtak meg és mostanában mondták el, hogy lesz egy kistesóm.

Egyben örülök, és váratlan is, nem vagyok biztos benne, hogy ugyanannyit tudnék vele foglalkozni suli, munka mellett, mint anno gyerekként az öcsémmel.


2022. jún. 30. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtál az érzésről, de minden bizonnyal normális, még féltestvér esetén is.
2022. jún. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy egész más jellegö kapcsolat lesz, mint az öcséddel, a korkülönbség miatt. Nem testvérként lesztek egymáshoz, hanem inkább nagybácsi/nagynéni- unokaöccs/unokahúg jellege lesz
2022. jún. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Párom most 22 és 2 hónapos terhes az anyukája. Azért a 20 vagy 22 év korkülönbség tesók közt elég brutális. Ahogy ìrták is előttem ez inkább nagynénis/bácsis viszony lesz, mivel te már felnőtt vagy. Belegondolsz neked már családod lesz mire ő tini lesz.
2022. jún. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Valóban inkább nagynéni leszel, és nem a klasszikus (fél)testvér. Sebaj, ennek is meg lesz a majd a maga szépsége.
2022. jún. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Érthető hogy fura érzés így még.
2022. jún. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!