Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem magam kellemetlenü...

Miért érzem magam kellemetlenül mellettük?

Figyelt kérdés

A párom, akivel együtt vagyok rég óta, most eljegyzett, és bemutatott a családjának. A páromék romák, és ezt mind végig tudtam. Ma találkoztam velük, és olyan rosszul érzem magam, a leendő anyósommal, és a lányával. Félre ne értsetek, nagyon rendesek, intelligensek, és talán ezek az emberek akiket eddig láttam Magyarországon a legszebbnek. De nekem olyan kellemetlen ez, hogy sokkal fölöttem állnak, nem származás terén, hanem szépség, ész, és nagyjából mindenben.

A páromnak 3 diplomája van, középiskolában osztályelső volt, a szülei céget vezetnek, a lányuk meg könyvelőnek tanul.

De talán a legrosszabb az, hogy azt hittem, hogy romák között nincsenek szép nők, erre itt voltak ők.


Annyira rosszul érzem magam mellettük, pedig semmit sem csináltak, kedvesek velem, és a páromat is nagyon szeretem, mégis hogy győzzem le ezeket az érzéseket?



2013. dec. 27. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A saját önbizalomhiányodat kellene legyőzni. Hidd el ők pontosan ugyanezt érzik nap mint nap a származásuk miatt, pedig mint írtad rendes, intelligens emberek.
2013. dec. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Gondolom az előítéleteid miatt ami szerintem természetes hogy a romákkal szemben van egy előítéleted.

Találkoztok még vagy 3x aztán már jól fogod érezni magad velük is.

2013. dec. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%

3 diplomás roma? Az kizárt. Minden TV csatorna róla készítene riportfilmet. Van Magyarországon egy roma orvosnő is, róla is készítettek filmet, akkora szenzáció volt.

Anyukádék is örülnek a nagyszerű roma rokonságnak?

2013. dec. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Ez csak azért van, mert előítéletes voltál velük. Ha nem lettek volna olyan erős előítéleteid, akkor nem érezted volna magad ilyen kellemetlenül. Majd hozzászoksz, hogy ilyenek is vannak a romák közt és akkor már nem lesz furcsa.
2013. dec. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

Mekkora kamukérdés te jóég :DDDDDDDDDDDDDDDDD


Bárcsak így lenne kérdező... bárcsak igaz lenne a story..

2013. dec. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5-s, én is hamis kérdésnek mondanám, mivel még én se láttam ezelőtt ilyet. Azt mondta a párom, hogy a szülei nagyon szegény családból valók, az édesanyját hozzá adták az apjához, és a legaljáról kellett kezdeniük. Leendő anyósomék nem akarják/akarták, hogy nekik is kűzdeniük kelljen, ezért kitanítatták őket, ennek köszönhetően talàlkoztunk egymással.


#3-s, szerintem inkább megalázó az, hogy ilyen nagy felhajtást kerítenek ilyennek. Az a nő aki doktor lett, lehrt hogy tanult ember, de egy csepp böszkesége sincs.


A többieknek hálás vagyok a válaszért, igazatok van, csupán hozzá kell szoknom hozzá, hogy hála az égnek ilyen normális emberekkel állok kapcsoladba. :)

2013. dec. 27. 21:57
 7/9 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért, nem számítógépről írtam.
2013. dec. 27. 21:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Legközelebb jobb történetet találj ki kérdező.

Ez nagyon gyenge.

2013. dec. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval. Niki, megint unatkozol?
2013. dec. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!