Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, akinek éppen...

Van olyan, akinek éppen valamelyik gyermekvállalásra buzdító propaganda vette el a kedvét attól, hogy családja legyen?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi volt az?

2022. júl. 1. 00:29
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
20%
3-at alapból önzés vállalni.
2022. júl. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondom, hogy ez vette el a kedvem, mert gyakorlatilag mindig tudtam, hogy nem akarod gyereket.

De hogy a propaganda sem hozta meg, az biztos.


37/N

2022. júl. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon érdekel a propaganda, nem sozt vagy szoroz.
2022. júl. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
72%
Akit ennyire komoly kérdésben propagandával lehet befolyásolni bármelyik irányba, az pontosan meg is érdemli a sorsát. Marhára nem érdekelnek sem a mellette sem az ellene vélemények, mindkettőnek van előnye és hátránya is jócskán, ezekkel meg nekem kell együtt élni, bárhogy is döntök. Szóval nem érdekelt soha ki mit mond. Egyébként van gyerekem.
2022. júl. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
88%

Propagandától még senki nem szült, sőt nem is mondott le a gyermekvállalásról :)


Szerintem undorító, ahogy hozzááll a hazai kormány marketing a "szülj még egy magyart" kérdéshez. Ettől függetlenül mi most vállaltunk egy gyereket, mert alapból ez volt a szívünk vágya.


29/N

2022. júl. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén a sok agyatlant elnézve én nem lennék meglepve, ha valaki a propaganda hatására szült volna. Vannak CSOK babák szép számmal...
2022. júl. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
95%
#26 Tudok ilyenről, ex-osztálytársam. Kaptak egy 10-est az államtól, bele is fogtak a baba projektbe, lesz majd szép nagy új ház meg minden. Megjött a baba, közben eltelt 1-1,5 év és az építőipari alapanyagok brutálisan megdrágultak, faanyag, vasak, beton, tégla, elektronikai berendezések, gépek, minden a duplájára-triplájára emelkedett a piacon. Már csak 4-5 millát ért az a 10-es, amit kaptak. De ők nagyon boldogok. Kb. 50-ből jött ki a házuk a végére. A többi a családtól összekéregetve száz helyről, innen-onnan. De van gyerek meg szép új ház. Ja, és előtte 2-3 évig azért nem vállaltak gyereket, mert ha a MZP nyeri a önkorm. választásokat a városában (amit utólag meg is nyert), akkor betelepíti a migránsokat és a migránsok megerőszakolják és megölik a gyerekeinket. Eskü, ettől rettegett évekig, ezért nem vállalt előtte gyereket. Szó szerint rettegett attól, hogy ha szülni fog, megölik a gyerekét. Aztán a CSOK meghozta a kedvét. (Totál elszomorító, de tényleg van ilyen.)
2022. júl. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
94%
Brutális... 😬 Méghogy egy ilyen sincs, ahogy a 25-ös állította... Borzasztó agyhalott emberek léteznek, nem szabad alábecsülni a sötétségüket.
2022. júl. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
65%
Lepontoztok, de majd ha 50 fokos nyaraink lesznek, vadászni fognak az önző 3 gyerekesekre.
2022. júl. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
70%
Nekem nem ez hozta meg a kedvem,férjem szerette volna felvenni,mert azt akarta,hogy ha nem is 3 gyerek csak 2 lesz, akkor felretesszuk számlára azt ami 2 gyerekért jár, majd az abból jövő kamattal a türelmi idő alatt simán kijön az az összeg, amit vissza kell fizetni így lenne plusz pénzünk. Közöltem férjemmel hogy nem biztos hogy 2 összejön és ha netán meghal( mert sosem lehet tudni) akkor jó nagy bajba kerülnék,mert ugye ettől még fizetnem kéne a reszleteket max haladékot kapnék,szóval nem mentem bele sem csokba, sem babaváróba. És nem ezért szültem volna 2 gyereket,hanem alapból kettőt akarunk. Amúgy Fidesz párti vagyok,de ettől még nem lesz valaki csok mániás a férjem meg pont ellenzéki és ő meg nagyon akarta😅
2022. júl. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!