Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit lehet kezdeni...

Szerintetek mit lehet kezdeni egy ilyen pasival?

Figyelt kérdés
Több éve ismerem ezt a fiút, alapvetően egy nagyon intelligens emberről van szó. Egy éve dolgozik egy helyen és ezáltal egy elég rossz társaságba keveredett. Minden nap vedel, füvezik, önpusztító életet él. Többször is mondtam neki, hogy ennek nem lesz jó vége de nem hallgat rám. Nincsenek céljai csak úgy sodródik az árral. Iskolába se jár, egyszerűen nem csinál semmit. Idegesítő tétlenül nézni, hogy "öli" meg magát. Ráadásul agresszív is lett az utóbbi időben és egy picit félek tőle meg a bizarr haverjaitól.
2010. szept. 21. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Ki ő neked? a barátod?vagy rokon? mert ha nem, akkor nem szólhatsz bele, az ő élete, nem a tiéd.
2010. szept. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elméletileg a legjobb barátomról van szó. Már évek óta ismerjük egymást szinte "testvérek" vagyunk!
2010. szept. 21. 13:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Miért baj az, ha nem jár iskolába? Hiszen dolgozik! Akkor meg hogy írhatod, hogy "egyszerűen nem csinál semmit".

Egyébként tényleg az ő dolga...

2010. szept. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
első vagyok. ha tényleg a barátja vagy akkor jó hogy törődni akarsz vele és hatni rá hiszen az ő érdeke. de ha hatástalan akkor nem tudsz mit csinálni. persze ha balhés és füvezik az már egy idő után nem játék. amúgy hány éves?
2010. szept. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:) 18 éves vagyok!
2010. szept. 21. 14:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg olyan intelligens lenne, akkor nem tudná őt befolyásolni semmilyen "rossz társaság", és eszébe se jutna alkohollal meg droggal mérgezni magát. Semmit nem tehetsz, addig nem tudod megváltoztatni, amíg ő maga nem akarja ezt.
2010. szept. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a barátodat kérdeztem hogy hány éves! ő is 18?
2010. szept. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja bocsi, igen ő is 18 éves. Igen ezt sajnos én is így látom, én mindent megpróbáltam, de sajnos hasztalan volt az összes próbálkozásom!:( Csak akkor fog változni a helyzet, ha ő is mutat némi hajlandóságot, de félek mire ezt feléri ésszel már késő lesz!
2010. szept. 21. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!