Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy félénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy félénk pasival?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon jóképű, nekem nagyon tetszik, meg úgy alapból bejönnek a kicsit félénkebb pasik, de ez azért már túlzás! :S

Írok neki mailt, válaszol, de szűkszavúan, látom valahol,akkor kerülget, de nem mer(?) odajönni hozzám, pedig látom rajta a szándékot... :S ez nagyon frusztrál, mert én szeretnék vele komolyabbat, de ez így nem fog menni.

Mit tegyek, menjek oda hozzá, vagy várjam meg, hogy ő tegye meg az első lépést? Lehet csak 1 "lökésre" van szüksége...vagyis már magam sem tudom, rengeteget filóztam már ezen.

Aki tud, mindenképpen segítsen valahogyan, mert már magam sem tudom hogy lenne a legjobb!

Egyébként egy végtelen aranyos srác, bár személyesen még nem volt szerencsém beszélgetni vele, de akik ismerik, ezt állítják róla, és mailben is nagyon segítőkész és aranyos volt! :) és persze akikkel közelebbi kapcsolatban áll, azokkal az emberekkel sokkal közvetlenebb!


Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. jan. 25. 22:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
45%
Egy lökésre van szüksége....... a szakadék szélén.
2010. jan. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

erőszakold meg


a viccet félretéve, az ilyen anyámasszonykatonáival semmit sem lehet kezdeni. majd felnő, úgy 30 éves korára. vagy nem....

2010. jan. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Hányéves a srác? Ha 20 nál több és ilyen ,akkor én szívesen cserélnék vele most. :P F/23

Az első Úrnak igaza van!:D Ha nem képes egy csinos lányhoz(kinézem,hogy az vagy) viszonyulni, AKKOR NEM IS ÉRDEMEL MEG. Pancser!

2010. jan. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

mellélépsz vállonvered (ne nagyot mert lehet reflexből visszacsap :D )És megkérdezed tőle hogy mi van Józsi nem tetszek vagy miért kerülsz. Ez a legegyszerűbb legegyenesebb. Fél percig nem fogja tudni hogy köpjön vagy nyeljen de valami választ csak fog adni :D

Ha elszalad tényleg egy pancser ne menj utána

2010. jan. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

23:05

:D

2010. jan. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

22:57-es: 24 éves :D, én 21 vagyok :)

23:05-ös: szerintem sikítva elrohanna, ha így rákérdeznék...amúgy nem futnék utána, de egy esélyt megér a dolog :)

2010. jan. 25. 23:11
 7/25 anonim ***** válasza:

23:11


Akkor elkérhetem a számod?:)


22:57-es vagyok :D

2010. jan. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
93%
Egyikőtökkel sem értek egyet, ha tényleg egy félénk férfiról van szó, akkor biztatni kell, növelni az önbizalmát. A félénkséget valószínűleg pszichés frusztrációk generálják, aminek a gyökere az önbizalomhiány. Az ember önmagának a legnagyobb ellensége, soha nem elégedett saját magával, és ez nemcsak korunk legnagyobb problémája, bizony régen is az volt, ha visszatekintünk az ősidőkre.
2010. jan. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%

"bizony régen is az volt, ha visszatekintünk az ősidőkre."

Igen a Tehén b*szta a bikát akkor is mi?! Na hadjál már a hülyeségeddel!

Én szeretek férfiként viselkedni,meg azt is ,ha egy nő nőként visselkedik!

2010. jan. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
24 évesen illene. Vagy. Mi van, ha nem érdeklik a lányok?
2010. jan. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!