Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lehet kezdeni ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni ezzel a zárkózott, kapcsolat-fóbiás pasival?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel alakulgat valami. Eleinte részegen smárolásként kezdődött, és nem is vettem komolyan, mostanában viszont egyre többet találkozunk bulikon kivül is. Aranyos srác, de hmmm fura...

Már 30 éves, de rettenetesen fél a kapcsolatoktól, mondta is hogy neki sok idő kell hogy bizzon valakiben. Sebaj ezzel én is igy vagyok. És nem akar "járni" még senkivel. Ami zavaró benne, hogy amikor nyilvános helyen vagyunk, olyan mintha csak vmi ismerős lenne, beszélgetés közben nem néz rám (kb sose szokott), mintha zavarban lenne, de közben mindig próbál a maga módján a közelemben maradni ameddig lehet, és keresi a társaságomat. Tehát mindig ott sündörög a közelemben, de mégis olyan távol van. Ha kicsit közelebb állok hozzá, akkor hátralép, de ha kicsit hanyagolom és más fiúkkal beszélgetek akkor ott van a nyomomban. Nem igazán hiv el sehova sose, de mindig kérdezi hogy mikor mit csinálok, és oda mindig eljön magától.

Van köztetek olyan, aki kb átérzi ennek a srácnak a lelkivilágát?


2010. júl. 21. 06:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lefogadom, hogy egyébként igen okos srác. Sok olyan van aki agyilag penge, de érzelmileg egy csecsemő szintjén áll. Annál jobb taktika, minthogy türelmes vagy vele, nemigen van. Légy te a kezdeményező, de ne támadd le, kis lépésekben haladj. Nem kell társaságban találkoznotok, próbálj úgy ismerkedni vele, hogy kevés az ember körülöttetek.
2010. júl. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igen, fizikus :)

egyébként egy igen jóképű, sportos és jó kiállású srác.

2010. júl. 21. 08:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Én kb ilyen vagyok. Korábban komoly kapcsolatban csúnya dolgok történtek, és nem igazán tudok/akarok bízni lányokban. Persze vannak érzések, amik ellen nem tudok tenni. Nem hinném, hogy baj lenne, ha kezdeményeznél, ha tetszik a srác. Persze nem biztos, hogy olyan mint én, én még lusta is vagyok a félénkség mellett.
2010. júl. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!