Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ilyen pasival mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen pasival mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Megtetszett egy fiú, helyes, és normális(nak tűnik) beszélgettünk is, felvettem facebookra. Aztán tegnapelőtt kiderült, hogy sajnabajna van barátnője... Le is mondtam róla, nem állok én más boldogsága útjába... Aztán tegnap néztem már másik nője volt ma meg már szingli :D Ilyen jól megy? Most egy ilyen sráccal érdemes egyáltalán kezdeni? Remélhetem hogy majd miattam megváltozik?? Vagy most mit csináljak? :S

17/L


2011. okt. 4. 19:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Skalp vadász :) Ha nem akarsz a "falra" kerülni te is akkor nem érdemes, persze te döntésed :)
2011. okt. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De annyira nem nézné ki belőle az ember... Lehet csak azt keresi akivel hosszútávon ellehet... Vagy csak magamat áltatom? :D
2011. okt. 4. 19:46
 3/15 Panda Péter ***** válasza:
igen, bizony magadat.
2011. okt. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Neked sztem már eldöntött tény, h holnap veled lesz kapcsolatban. Az is valószínű, h holnapután már nem :P
2011. okt. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy mindegyik a "barátnője" volt ? Fél napos kapcsolatokért állítgatja magát facebookon vagy mi?:D
2011. okt. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha így menne. Hogy eldöntöm és akkor velem van kapcsolatba :D Még sosem volt fiúm és valami normálisat szeretnék kifogni de úgy tűnik megint mellényúltam. Volt már dolgom pár ilyennel, de ők őszintén megmondták, hogy én normális vagyok meg aranyos ahhoz hogy kihasználjanak xD Hát köszii xD
2011. okt. 4. 19:50
 7/15 A kérdező kommentje:

Ő mondta hogy barátnője... Kérdeztem hogy ajha tegnap még nem ő volt! Ilyen jól megy erre a válasz - Ez ilyen :$

XDDD Mondom ja oké...

2011. okt. 4. 19:51
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha normális pasit szeretnél kifogni, akkor normálisat kéne keresned, nem pedig jóképűt. Persze egy lánynak ilyet hiába mond az ember.
2011. okt. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
19:53-nál van a pont, a jóképű fiúkkal csak a baj van :D
2011. okt. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Aha. Tehát ha valaki jól néz ki az eredendően rossz? Értem. Akkor kimondottan nem jóképűekre fogok nyomulni. Nyilván olyannal kezdek aki tetszik, szerintem ez így szokott menni...
2011. okt. 4. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!