Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nős pasival " kezdeni"? Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős pasival " kezdeni"? Lehet úgy együtt maradni vele ha nem válik le de én nagyon szeretem? Főleg olyanok véleményét várnám akinek már volt ilyen kapcsolata!

Figyelt kérdés
Szóval ő már az elején megmondta hogy nem fog elválni a közös vállalkozás + vagyon miatt mivel nagyon nehezen küzdötte fel magát szegénységből. A felesége tudja hogy mellette voltak + van is (én) komoly kapcsolata, de nem érdekli csak a látszat.Gyerek nincs, mindketten élik saját életüket de mégsem válnak el. Én egyáltalán nem értem őket miért nem válnak el én viszon már kezdem nem bírni hogy csak 3. vagyok. Van rá esély hogy elváljon miattam, mit tudnék tennei az ügyért? legyek türelmes?
2008. nov. 28. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jajaj, nem lesz ennek jó vége...
2008. nov. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Picit elírtam szóval nem válik el.
2008. nov. 28. 16:24
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hagy békén!

Akármilyen rossz a kapcsolat - ELŐSZÖR lépjen ki belőle, és majd UTÁNA boldogítsd!

2008. nov. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi de annyira szeretem őt+ vele lenni ( Így még senkit nem szerettem + nem ragaszkodtam valakihez), hogy képtelen vagyok ott hagyni őt. próbálkoztam de 1,5 hétig bírtam aztán talákoztunk.
2008. nov. 28. 16:31
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első vagyok. Pont ezt használja ki, tudja hogy te így sem fogsz változtatni. A gyenge veszít. Kevés férfi tenne másként, de hidd el csak rosszabb lesz neked ha nem erősíted meg magad. Ha szenvedést akarsz, maradj mellette. Most még elvakít a szerelem.
2008. nov. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Szia!Én pont egy ilyen kapcsolatba vagyok.A helyzet nagyjábol ugyanaz.ha ugy érze hogy nem tudsz elszakadni tőle és ő se tőled akkor csináld ameddig bírod.Bár sok jó nem lesz belölle.Csak sok sirás.Te soha nem fogsz a felesége elé kerülni.Neked kell eldöntened hoyg bírod-e/akarod-e csinálni.
2008. nov. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Egy ilyen kapcsolat csak a szexről szól. Te hiába szereted, ő nem szeret. Csak jól kihasznál. Együtt soha nem fogtok menni sétálni, múzeumba, vacsorázni, stb. Egyedül fogod tölteni az ünnepeket, úgy, hogy tudod, hogy ő a feleségével van. Eléggé megalázó helyzet ez a nőnek és rendeteget fogsz sirni. De ha neked ez kell, akkor csináld. Nekem is volt ilyen kapcsolatom, de időben kiszálltam belőle szerencsére.
2008. nov. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Keress mást magadnak.Ez a legjobb neki hogy csüng a szavain. Ugrasz egy szóra a ...hatnékja támad és hasonló.Soha nem leszel senkije csak eg yhasználati tárgy + még a lábát is beléd törölheti.
2008. nov. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok: az csüngsz akart lenni.
2008. nov. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben voltam én is. Ott a gyerek miatt nem volt válás, vagyis csak költözésnek kellett volna lennie, mert nem voltak házasok. Tudom, hogy szeretett, talán még ma is és nem csak arra voltam jó. Mi jártunk étterembe, céges rendezvényekre engem vitt, ismertem a lányát. Azt hiszem, ezzel bizonyította nekem, hogy mennyire szeretett és én is neked/nektek. Szóval én se bírtam se vele, se nélküle. A mai napig, ha rá gondolok könnybe lábad a szemem. Nagyon nehéz volt elengedni, de megtettem, (már több, mint egy éve) mert ugye az ünnepek...azok mégiscsak nélküle teltek. Tudni, hogy soha nem lehet a tiéd borzasztó, hogy éjjel egy másik nő mellett hajtja álomra a fejét szintén. Több mint két évig voltam vele, anyatigrisként védtem mindenkitől. Pedig sokan megmondták, hogy nem nyerhetek, nem hittem el. Mostmár tudom. Ő sajnos nem volt ilyen őszinte, sokáig azt sem tudtam, hogy gyereke, élettársa van...Szóval sztem lépj ki amíg tudsz. Megéri, megtalálod más mellett a boldogságot. Nyugi, a nagy Ő nem lehet foglalt ;)

Egyébként én mindig megvártam, hogy Ő keressen egy egy szakítás után, nem én rohantam másfél hét után. Az elején nehéz lesz ezt már most megmondom...de ha kell utazz el, csinálj valamit, menj dolgozz külföldön. Távol talán könnyebb felejteni. Rám úgy hatott, mint egy drog és tudom, hogy talán újra tudna úgy. Ezért inkább nem megyek a közelébe többet. Sok sikert, lépj amíg nem késő. Én majdnem összeroppantam, mellette is, nélküle is :) De már jól vagyok!

Sok sikert

2008. nov. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!