Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak és nők között van aki...

Férfiak és nők között van aki megbánta családalapítást?

Figyelt kérdés

És ezt be meri ismerni?


Szóval nem úgy értem a kérdést hogy válás volt, meg megcsalt a férjed vagy feleséged, és ez miatt egyedül kell nevelned gyerekeket, vagy új családot alapítani de abban később már boldog lettél.


Hanem hogy a házasság után már érezted ez nem az amit akarsz, amikor gyerekek születtek akkor már pláne nem.


És hogy ehhez az egészhez semmi kedved és ez nem a férjed, feleséged személyétől függ, ha egy másik férj, feleség lenne akkor is ugyanígy nem akarnál családban és gyerekekkel élni, mert semmi örömet, boldogságot nem ad neked csak nyűgöt és végtelen munkát.


Van aki így él, élt? (és utána egyedül és sima párkapcsolatban folytatta tovább gyerekek nélkül és úgy boldog?)


Ilyen létezik?



2022. júl. 14. 13:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Csak a férfiak és nők között van ilyen, ebben biztos lehetsz.
2022. júl. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Van, de nem illik róla beszélni. Aki ezt be meri ismerni, azt minden gerinctelen féregnek lehordják.
2022. júl. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Hát nekem pont úgy van hogy a férjemmel együtt lépnek le a francba.
2022. júl. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

Mondjuk meg őszintén: bele lehet fáradni.

Ezért is fontos, hogy

a) az ember ki tudja magát pihenni, legalább időnként;

b) az ember néha a párjával kettesben is tudjon egy-egy estét tölteni.

Nálunk is néha csikorognak a fogaskerekek, de azért mennek a dolgok. Mondjuk mi annyi, de annyi örömöt találunk a gyerekeinkben, hogy ez azért átsegít a nehézségeken. És ahogy nőnek a gyerekek, egyre könnyebb lesz.

2022. júl. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Persze, de senki sem ismeri be, és jönnek az önigazoló dumáikkal. Hogy jaj milyen csodás amikor Pistike átölel és azt mondja szeret. És ha te azt mondod, hogy nem akarsz gyereket, akkor habzó szájjal kaffog, hogy márpedig akarj, mert milyen önző vagy, ki visz neked egy pohár vizet meg a többi papagájduma.
2022. júl. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%
Biztos vannak, olyanok is vannak akik bántják a családjukat. Más kérdés, hogy debilek, de leteznek ilyenek
2022. júl. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

Mire ott állsz felnevelve 1-2 v több gyereket eléggé eleged lesz, ők "szrnak" rád, ami egyébként azt jelenti hogy jól vannak, tehát jól csináltad, mert nélküled is boldogulnak, na és akkor nézel ki a fejedből, hogy és az én életem?

A természet pompásan kieszelte ezt :)

Attól, hogy néha a pokolba kívánod a sarjaidat, és felvillan egy csodás, könnyebb élet ígérete nélkülük, attól még szereted őket, és halálosan aggódsz értük és mindörökké a tieid maradnak lélekben.

Ráadásul viszik tovább azt, amit kaptak tőletek, a családtól, tehát érdemes észnél lenni.

2022. júl. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Az apaságért (anyaságért) nem jár Oscar.

Ez egy jó beszélgetés a szülőségről szerintem:

https://www.youtube.com/watch?v=yLuJ-iAzYuU

2022. júl. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
97%
Van ilyen bőven. Én csak kérdést írtam ki erről teoretikusan, és szétszedtek tömegesen itt GYK-n. Pedig az csak teoretikus kérdés volt, egy másik kérdés ihlette, majd a saját felmenőim példáját hoztam be. Volt, aki kereken kijelentette, hogy ilyen nincs. :D És hozzak már bizonyítékokat... Persze, ha kérdést linkeltem vagy cikket, azt nem fogadta el, de még azt se, amikor az olyan szörnyetegeket hoztam fel, mint az aszódi gyilkos apa, mondván de az sem azért ölt, mert megbánta volna a gyerekeit (WTF). A mocskolódó (biztos azért gondolkodsz így, mert senki nem is csinálna neked kölköt hsz.-eket már meg sem említem.) Hagyni kell a témát, pszichózisos az egész társadalom a dologgal kapcsolatban... Viszont hisztizhetnek ahogy akarnak, igen, ez létező jelenség.
2022. júl. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

9-re:

Az aszódi gyilkossal kapcsolatban a következőt mondanám.

MINDEN ilyen esetben, amikor elvált (szétment) szülők vannak és a külön élő szülő a láthatáson öli meg a gyerek(ek)et, ott minden esetben a volt párjának akar vele fájdalmat okozni. Tehát a vele való kapcsolatot bánta meg, de nem konkrétan a gyerekekkel volt baja.

2022. júl. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!