Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért haragszik a baràt...

Miért haragszik a baràtnöm?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok.(nö)

Pàrommal 3 éve küzdünk azért hogy összehàzasodhassunk.

Tegnap végre sikerült elintézni,màr csak egy idöpontot vàrunk a hivatalbol.

Bejelentettem a baràtnömnek(van férje,és gyereke is)

azota ö màs velem.

Nem örült velem együtt,olyan volt mintha csalodott volna,hogy nekem sikerül.

Hozzàtettem a nagy àlmom vàlt ezzel valora,végre a babàm is megérkezik a vilàgra,.

Nem tudom,miért reagàlt ilyen lehangoltan a hiremre.

Màsokkal is igy szokott lenni?


2008. dec. 20. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Nem lehet, hogy épp előtte veszekedett a férjével vagy romlóban a házassága? Ilyenkor nehéz örülni más sikerének. Hogyha ez nem így van akkor kérdezd meg tőle az a legbiztosabb. Én pedig nagy Gratulálok nektek és a babátoknak!!!
2008. dec. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szeptemberben volt az esküvőm, a koszorúslányaim a két legjobb barátnőm voltak, akik közül az egyik az esküvő óta alig áll velem szóba, átnéz rajtam, nem köszön, ha nem köszönök rá, és ha véletlenül szóba is áll velem, nagyon lekezelően viselkedik.

Az ok pedig nagyon egyszerű: bár neki is stabil kapcsolata van másfél éve, az ő barátja, aki egyébként ott volt az esküvőn is, közölte vele, hogy még egy jó ideig nem fogja őt elvenni. Ő emiatt nem a barátjára lett mérges, hanem rám, mégpedig mert úgy gondolta, hogy nekem nincs jogom férjnél lenni, ha őt nem kérte még meg a barátja. Pedig állítólag nagyon boldogok együtt...

Úgy vagyok vele, hogy ez már igazán nem az én hibám. Nagyot csalódtam benne, de mindig előttem van egy régi mondás: a barátság aranyfonál, amely könnyen elszakad, össze lehet ugyan kötni, de a csomó megmarad. Ha ez a lány a saját hülyesége miatt nem tart már barátjának, akkor én nem fogok ezen szenvedni. Majd egyszer rájön, milyen hülye volt, hogy eldobta a barátságom a gyerekes viselkedésével.

Szerintem te, kedves kérdező, te se szenvedj ezen. Örülj inkább a közelgő esküvődnek!

2008. dec. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Talán a barátnodet kellene megkérdezni, nem minket!
2008. dec. 21. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

Én is "megharagudtam" a barátnőmre, mikor a barátjával összeköltöztek... Azért, mert a barátja uralkodni próbált rajta, és nem igazán hagyta hogy találkozzunk, ráadásul nem bánt vele valami jól...


Rám a másik legjobb barátnőm haragudott meg az eljegyzés hírére, és igaza lett: nagyon sokat szenvedtem a vőlegényem mellett.


A romló kapcsolat szintén komoly ok, vagy a féltékenység. Nem lehet hogy attól fél, az esküvő / szülés után már nem lesz a régi a barátságotok, elhanyagolod?

2008. dec. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy igazi barátnak akkor is örülnie kellene, ha csak Neked jön össze, amit ő is szeretne.

De az is lehet, hogy vaalmiért nem szimpatikus neki apárod, és félt Téged. Vagy ahogy előttem már megfogalmazták, a barátságotokat is féltheti.

Csak úgy tudod meg, ha megkérdezed, mi a baja. Csak nyugodtan, nem szemrehányón! És biztosítsd, hogy a barátsága ettől fontos marad számodra.

2008. dec. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!