Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha eszek, bűntudatom van, és...

Ha eszek, bűntudatom van, és utána tudom, hogy nem kellett volna. Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

Akkor nincs bűntudatom ha: csirkemellet, tojást, salátát eszek, a többi esetben viszont igen.

Főleg, ha valami pluszt eszek, pl 1-2 falat péksüti.. Nem tudom miért harapok bele, de utána nagyon bűntudatom van.

Szinte kívülről tudom, hogy miben mennyi kcal és ch van..

Ma ebédkor már nem is kívántam a brassóit sem, pedig csak a húst ettem volna ki, inkább csak egy nagy adag salátát ettem meg..


Nagyon sok kg-t kell leadnom, 100 kg körül vagyok most. Már lement 10, de elég lassan (6 hónap alatt)


2011. márc. 26. 18:30
 1/3 anonim válasza:

Huu én is így vagyok ezzel.Mondjuk én nem úgy fogyózom,hogy salátákat eszem,hanem kevesebbet eszek mindenből,hanyagoloma csokikat.Csak én 57-ből akarok lefogyni :)

Szurkolok neked !! :)

2011. márc. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sajnos ez normális a gyenge akaratú embereknél,sajnos te is gyenge vagy!Ha tudnád,jót eszel és nem bűnözöl akkor nincs bűn tudat :-((
2011. márc. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az nagyon jó,higy sok salátát eszel!ügyes vagy,de álld meg hogy ne egyél péksütit és szerintem nem csak húst kéne enni...még gyümiket is ehetnél sok vitamin van bennük és a gyümölcscukor nem hízlal(csak éhgyomorra kell enni!)én délelőtt szoktam csak gyümit enni.annyira jók:P ja és 1óra séta minden nap kötelező:) és egyél sok magot(mandula,mogyi,dió)vagyis ne sokat csak egy marékkal naponta,mert sok bennük a vitamin,vas,stb..szóval jók a szervezetednek.és igyál sok vizet.olvasd el a testkontroll könyvet,ha még többet szeretnél tudni. amit írtam nem hülyeség mondthat akárki akármit,mert én 165/49-50 kilómmal nem lehetek kövér.remélem ettől fel is gyorsul a fogyásod!
2011. márc. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!