Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Leqrvázott. Ezek után beavassa...

Leqrvázott. Ezek után beavassam? :/

Figyelt kérdés

Anyukám azt mondta, hogy egy nagy k*rva vagyok, ha 18 éves korom előtt elveszítem. A helyzet az, hogy 8 hónapja vagyok együtt a barátommal. Anyám minden nap azzal fogad, hogyna jól szétb*ott-e már a barátom? Nem értem, miért mondja ezeket. Soha életemben nem jártam senkivel, csak vele, akivel most vagyok, soha nem jártam kirívó ruhákba se :S tényleg nem szoktam ilyen lenni :( És mégis folyton ezzel fogad. Pedig a barátom rendes nagyon, minden hozzátartozóm szereti. Csak anyám qrváz le folyton engem, amiért barátom mert lenni 16,5 évesen :S folyton azzal csesztet, hogy előbbutóbb vihet engem abortuszra.. az a legnagyobb gond, hogy egyébként igazán jó anya, megértőnek talán nem nevezhetném, de mindent igyekszik megadni, és mindig ott van, ha baj van. De olyan mocskosnak érzem magam, miután beszélgetünk, mintha tényleg megtettem volna, amiket mond. pedig nem:( szeretnék lefeküdni a barátommal. mikor kicsi voltam, még egyáltalán nem volt ilyen, azt kérte, szóljak neki az első alkalom előtt, írathatunk gyógyszert, beszélgethetünk róla. de ez 15 éves korom óta másképp van.:( lelkifurdalásom lesz, ha nem szólok neki, pedig meg akarom tenni, mert elég érettnek érzem magam hozzá, szeretem a barátom, és kívánom nagyon. de ha anyámnak elmondanám, akkor jönne csak igazán a sok rosszindulatú szó. :( ha nem mondom el neki, bűntudatom lesz, amellett ha megkérdezi újra trágár módon, hogy megtörtént -e, akkor nem fogom tudni elhallgatni, mert iszonyú rosszul hazudok/titkolom, ha valami van.

mit lehet tenni?:/

16/L

a barátom 18 éves.

mit tegyek?


2010. szept. 22. 16:42
1 2 3
 1/24 Funktasztikus ***** válasza:
86%
anyád egy nagyon beteg nö-.-már bocs ..azért kiváncsi vagyok ö mikor vesztette el..
2010. szept. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
Mindenki magából indul ki,ergo anyukád elég korán kezdehette is gondolom sok volt a listáján.
2010. szept. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
18 évesen, azt mondta.:/
2010. szept. 22. 16:46
 4/24 Funktasztikus ***** válasza:
84%
mondani mindent lehet:D
2010. szept. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
53%
16 évesen szerintem még fiatal vagy. Amúgy próbálj beszélgetni anyukáddal, de ne akkor, mikor ő kezdi, hanem kezdeményezz te. De én a helyedben még várnék.
2010. szept. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%
Szörnyű. Szerintem ennél rosszabb már akkor sem lesz, ha elmondod neki mire készülsz. Vagy az is lehet, hogy utána abbahagyná. Mondd el neki, hogy szeretnél védekezni, és ahogy korábban igérte, esetleg segíthetne benne. Ha "fontosnak érzi magát " a dologban, talán megváltozik a hozzád állása.
2010. szept. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
jó, jó, tudom:( talán így volt, de ha így lett volna, se osztja meg velem... bár ez még nem megoldás a problémáimra :(
2010. szept. 22. 16:48
 8/24 anonim ***** válasza:
88%
amikor 16 éves voltam, együtt voltam egy 19 éves sráccal (fél évig) és engem is volt hogy anyám leqrvázott, meg hogy "na mivan mész qrni?" ....
2010. szept. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%
Anyád egy szerencsétlen, frigid besavanyodott boszorkány. Irigy rád, ne foglalkozz vele és NE avasd be semmibe. Undorító az ilyen "anya".
2010. szept. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
légyszi, ne írjatok rá ilyeneket :( előző előtti. te is érezted piszkosnak magad, pedig nem tettél semmi rosszat?:S folyton megkérdezi hogy meg akarom-e dugatni már magam... most az előbb is ez volt.
2010. szept. 22. 17:02
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!