Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Leqrvázott. Ezek után beavassa...

Leqrvázott. Ezek után beavassam? :/

Figyelt kérdés

Anyukám azt mondta, hogy egy nagy k*rva vagyok, ha 18 éves korom előtt elveszítem. A helyzet az, hogy 8 hónapja vagyok együtt a barátommal. Anyám minden nap azzal fogad, hogyna jól szétb*ott-e már a barátom? Nem értem, miért mondja ezeket. Soha életemben nem jártam senkivel, csak vele, akivel most vagyok, soha nem jártam kirívó ruhákba se :S tényleg nem szoktam ilyen lenni :( És mégis folyton ezzel fogad. Pedig a barátom rendes nagyon, minden hozzátartozóm szereti. Csak anyám qrváz le folyton engem, amiért barátom mert lenni 16,5 évesen :S folyton azzal csesztet, hogy előbbutóbb vihet engem abortuszra.. az a legnagyobb gond, hogy egyébként igazán jó anya, megértőnek talán nem nevezhetném, de mindent igyekszik megadni, és mindig ott van, ha baj van. De olyan mocskosnak érzem magam, miután beszélgetünk, mintha tényleg megtettem volna, amiket mond. pedig nem:( szeretnék lefeküdni a barátommal. mikor kicsi voltam, még egyáltalán nem volt ilyen, azt kérte, szóljak neki az első alkalom előtt, írathatunk gyógyszert, beszélgethetünk róla. de ez 15 éves korom óta másképp van.:( lelkifurdalásom lesz, ha nem szólok neki, pedig meg akarom tenni, mert elég érettnek érzem magam hozzá, szeretem a barátom, és kívánom nagyon. de ha anyámnak elmondanám, akkor jönne csak igazán a sok rosszindulatú szó. :( ha nem mondom el neki, bűntudatom lesz, amellett ha megkérdezi újra trágár módon, hogy megtörtént -e, akkor nem fogom tudni elhallgatni, mert iszonyú rosszul hazudok/titkolom, ha valami van.

mit lehet tenni?:/

16/L

a barátom 18 éves.

mit tegyek?


2010. szept. 22. 16:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Minek kéne tudnia róla?! Ezeket után pedig meg sem érdemli, hogy elmondd.. legalábbis én biztos nem mondanám el.
2010. szept. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
azt aaaa..nem gyenge..haljak meg ha ilyen leszek a lányaimmal..
2010. szept. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
1picit meg fiatal vagy a sex hez,es hidel nem veszitesz vele semmit ha 1kicsit kesob fogod meg erzeni a vagyat...anyudal pedig ulj le es mondel neki h te mit h gondolsz ha igazan szeret nem fog piszkalni!!kitartas!!
2010. szept. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
39%

Nem értem ezt a nőt 16 mévesen az ideális elvesziteni és nem tom mi baja nyugattan tedd meg érett vagy hozá

énis akkor veszitettem el

2010. szept. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Hát én elmondanám a helyedben. DE! Felvilágosítanám, hogy nem megdugatni akarod magad, hanem szeretkezni. Mert szereted az a fiút és nem az első jöttmenttel akarod csinálni.

Különben meg szerintem is fiatal vagy hozzá, de mindegy hány éves vagy, nincs joga senkinek - főleg az édesanyádnak - így beszélni veled!!!

2010. szept. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
ne erezd magd piszkosnak!!!yugodtan mondd meg neki, hogy leht,hogy o ba..ni szokott, viszont ha ket ember akik szeretik egymast, azok SZERETKEZNI szoktak!! kar,hogy neki ezek szerint ebben meg nem volt resze...
2010. szept. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
ez tényleg durva volt anyudtól :/.én ezek után azértse mondanám el,hanem majd ha lenyugodott.
2010. szept. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
51%
én is azt mondom 18 alatt ne...ha lehet. és én 19 voltam mikor elvesztettem és egész életemben csak a férjem volt. nem hiszem, hogy magából indulna ki.
2010. szept. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Engem, mint szülőt teljesen ledöbbent az a stílus, ahogy anyukád beszél veled a nemi életről, ahogy beszél rólad! Nekem fiaim vannak, de még soha nem beszéltem ilyen alpári módon velük és a szeretkezést se hívtam b.szásnak, qrásnak.


Egy ilyen nővel nem igazán lenne kedvem beszélni semmiről, főleg nem az érzéseimről, a vágyaimról, mert nem hiszem, hogy tudna nekem olyat mondani, amit szívesen hallanék és ezt meg is mondanám neki. Talán meglepné a reagálásod és észhez térne.


Ez nem módszer a megóvásodra.

2010. szept. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Tényleg nem így kellene viselkednie veled, de valahol azért megértem. Így próbálja megakadályozni, hogy lefeküdj a barátoddal, mert tudja, hogy igazából semmit nem tehet. Nem halnál bele ha várnál 18 éves korodig, én sem tartom helyesnek, hogy 16 évesek szexeljenek.

Úgyhogy a válaszom: még ne feküdj le a barátoddal!

2010. szept. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!