Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknál általános dolog,...

A férfiaknál általános dolog, hogy a "csúnya" nőt elveszik és a széppel csalják?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg azokra jellemző, akik nem elég magabiztosak? Vagyis nincs annyi bátorságuk, hogy egy jó nőt vegyenek el, mert félnek attól, hogy az könnyebben megcsalja? Vagy miért? Egyáltalán lehet így általánosítani? Csak kíváncsi vagyok a véleményetekre. És csak komoly válasz érdekel, ha lehet. Köszönöm. 30/L
2010. szept. 22. 19:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon régi téves általánosítás, ugyanúgy, mint az, hogy a szemüvegesek ügyetlen okostojások, vagy hogy a szőke nők hülyék.


Van ilyen is, olyan is, az emberek annyi félék, ahányan vannak, van, akire igaz a feltételezés, és van, akire pont az ellenkezője igaz, és van, aki kineveti, aki ilyent gondol.

2010. szept. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit nevezünk szépnek és csúnyának, mert az sem mindegy. Sok nő nem is igazán szép, csak mutatós, mert szoli, úgy öltözik, smink, stb... És van sok olyan helyes, csinos nő, aki mellett simán elsétálsz az utcán mert nem feltűnő.

Nos. Az én férjemet pl. a hideg rázza a "megcsinált" nőktől, akik mindig körömcipőben tipegnek, műszempillában pislognak. Viszont olyan őszintén tudja nekem azt mondani hogy ,,olyan szép vagy", egy hosszú, fárasztó nap után is, amikor koszos, izzadt vagyok, zéró smink (edző vagyok), hogy szinte néha még el is hiszem...

A szerelmes férfi a csúnya vagy átlagos nőt is szépnek látja.....

2010. szept. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nemcsak hogy sokszor típusra azonos nő az illető, hanem még az is idővel olykor kiderül, hogy még természetre is ugyanolyan (rossz)..:)
2010. szept. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
szerintem az en parom sokkal jobban nez ki mint en es nem is ertettem az elejen hogy miert is allt velem szoba, mert en egy szurke kisegernek erzem magam. persze o nem ezt mondja de mindegy. ahogy teltek az evek es felnottem hozza, most mar nem erzem ezt a kulso kulonbseget. most is ugyanugy "buvoletbe" ejt a kulseje, de mogotte ott van az akit tisztelek, becsulok es szeretek. en tudom hogy neki elottem milyen csajokkal volt kapcsolata ezert is volt fura, de ez hal istennek elmult! bar nem tartom magamat szepnek, de csunyanak sem.
2010. szept. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Valoszinu, hogy akivel csalja, szemelyisegre nem olyan, akivel egyutt tudna elni (hisztis, kenyes, akaratos vagy tul sok mindent igenyelne, nem jo a szemelyisege, max a teste). Nem hiszem, hogy arrol van szo, hogy nem mer jo not elvenni, csak lehet, hogy epp nem passzol a szemelyiseguk, "arra" jo neki, de masra nem. Merthogy a ferfiaknak nagyon fontos a kulso vonzalom es egy jo not szeretnenek az agyban, de lehet, hogy nem ugyanazt a not akarjak a gyerekeik anyjanak vagy a konyhaban.
2010. szept. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
65%
Egy hazassag nem a szepsegre epul. Vannak sokkal fontosabb dolgok az eletben.
2010. szept. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Remélem nem! Engem szépnek mondanak, és el is vett a férjem feleségül!:) Lehet, hogy akkor most egy csúnyábbal fog csalni?:)

De viccet félretéve, nem lehet általánosítani. Sőt, én mostanában pont olyan esetekbe futottam bele az ismerősi körömben, hogy "csúnyább" nőkkel csalták a feleségüket.

És az sem igaz, hogy egy kevésbé szép nő mellett az ember be van biztosítva. Ez nem a külsőségektől függ.

2010. szept. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!