Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy magyarazzam meg nagymamam...

Hogy magyarazzam meg nagymamamnak, hogy atvertek sok penzel, es birosagra kene adni az ugyet, mert biztos megnyernenk?

Figyelt kérdés
nem erti meg,hogy kihasznaltak, es rengeteg penzt veszitett..es allandoan azt mondogatja, hogy a lelkiismerete nem engedi..hiaba mondjuk neki,hogy annak aki becsapta nem volt lelkiismerete..csak nem enged a magaebol. mit mondhatnek neki,hogy felfogja, hogy ez mar reg nem a lelkiismeretrol szol ?
2010. szept. 23. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán fél mindattól a cécótól, amivel ez jár és úgy gondolja, hogy a pénz az egy dolog, de semmire sem jó, ha mellette még az egészsége is rámegy az egészre. Nem biztos, hogy a tárgyalóterem és a sok ügyvédi konzultáció egy idős embernek való.
2010. szept. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
semmit sem kene csinalnia, mindent el tudnenk mi intenzi, ha hagyna az o lelkiismerete. szuksege lenne neki is a penzre most mert megilleti! de tul joszivu,hogy mas embernek artson,de azt nem veszi figyelembe,hogy emiatt ot allandoan atverik
2010. szept. 23. 15:53
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Gratulálok a néni családjának!

Inkább hagyjátok majd évekkel később lelkiismeret-furdalással meghalni, mintsem hogy elengedjétek ezt az egészet.

Pénzéhesek vagytok!!!

2010. szept. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15:54, azért ez nem ilyen egyszerű. Ha tudod, hogy egy szeretteted szemét módon átverik, akkor szó nélkül hagynád? Én sem hagynám, hogy a családommal szívózzon valaki, pláne ha a jóhiszeműségét, vagy naivságát használták ki. Ez nem pénzéhség, csak aki gonosz, az bűnhődjön.
2010. szept. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azert mert nem szeretem aki csal es lop penzehes vagyok? Erdekesen levontad a kovetkeztetest. Atvertek a nagymamamat es meg az a szemely haragudott meg ra, aki atverte! Emiatt a nagymama nagyon sokat is sirt. Miert baj az,hogy nem tetszik,hogy artatlan embereket hasznalnak ki? Legyszives nezd egy picit az en szemszogembol a dolgot, es ne rogton hibat keress, meg azt hogy penzehes vagyok.
2010. szept. 23. 15:58
 6/7 A kérdező kommentje:
15.57, en is igygondolom. koszonom!
2010. szept. 23. 16:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha egyszer nem akarja, akkor nem!!
2010. szept. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!