Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most hogy van ez? A szemembe...

Most hogy van ez? A szemembe mond egy dolgot, a hátam mögött meg nagymamámnak másat?

Figyelt kérdés
Buliba készültem és átjött a szomszéd néni. Fehér miniruha volt rajtam, és miközben készülődtem hallottam, amint azt mondja nagymamámnak, hogy az ilyen fehér ruha csak a magas sovány lányokon áll jól (magasnak magas vagyok, de sovány az egyáltalán nem; van rajtam egy kis plusz). Ma pedig már azt mondta, hogy milyen jól állt rajtam az a ruha, és milyen aranyos voltam benne.
2011. okt. 9. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
hipocrite a néni
2011. okt. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kétszínű:) ha öreg is,akkor nem csodálkozom:) ne foglalkozz vele!: D
2011. okt. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos nem csak az öregek ilyenek. Nemtől és kortól függetlenül 10-ből kb. 7 ember ilyen.
2011. okt. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Mindenképpen fiatalabb és csinosabb vagy nála, muszáj levezetnie az emiatt érzett frusztrációját, tehát a hátad mögött nemszépet mondd :) persze szembe meg jópofizik.


Szerintemn elég sok ilyen ember van.

2011. okt. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

hát ez elég sunyi dolog

lehet hogy jól ált a ruci de csak féltékeny

2011. okt. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Hailey13 ***** válasza:

aaj de utálom az ilyen öregasszonyokat..:D fiatal vagy és szép, bizos szúrja a szemét:D

de mindegy, ne foglalkozz vele. az előzőknek igazuk van.

2011. okt. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
figyelj,az a baj,hogy az emberek 80% így működik,sajnos...mond valamit a szemedben,a hátad mögött meg kibeszél...sosem értettem ezt.Nem kell ezen fennakadni,sz...d le :)
2011. okt. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

sztem elfelejtette h mit mondott tegnap

sajna ez az öregkorral jár

de az is lehet hogy azt gondolja h magas és sovány vagy!!!

csak ezt nem mondta a nagymamádnak

2011. okt. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gondolom az a véleménye,amit a nagymamádnal mondott,de téged nem akart megbántani.Szerintem,itt nincs szó féltékenykedésről.Te se mondod a szemébe egy szomszédnak vagy olyan embernek,akit kevésbé ismersz ,hogy ez nem neked való,hogy nem áll jól,ellenkezőjét mondod,még ha egyátalán nem is ,úgy gondolod.
2011. okt. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, csak erre a nénire az jellemző, hogy mindenkinek megmondja a véleményét.
2011. okt. 9. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!