Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogos párom...

Szerintetek jogos párom családjának a felháborodása?

Figyelt kérdés
Mikor ismerkedtünk, nem mondtam el, hogy a ház a sajátom, illetve hogy van még 2 kiadva albérletbe. Mikor komolyra fordult a kapcsolat, akkor előbb csak azt mondtam el, hogy amiben lakom, az saját, és csak az összeköltözés után tudta meg a többit. Viszont a családja meg van áldva, hogy én titkoltam hogy házam van, és nem bízok páromban. Ami eleinte igaz is volt, de senkiben nem bízok. Most állandóan azt hallom vissza, hogy milyen g.ci vagyok. Jogos a felháborodásuk? Tényleg úgy kellett volna kezdeni, hogy hello cica, nem jössz velem össze, van 3 házam, havi 450 a nettóm, amiből 40 a hitel?
2022. aug. 11. 21:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
A párod családja honnan tudja, hogy neked mid van? Na, ez az, ami nem jogos, semmi közük hozzá.
2022. aug. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
24%
40 ezer forintos lakáshitel, mesél még Anderson!
2022. aug. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
70%
Dobd ki a francba az ilyet!
2022. aug. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%

Nem jogos.

Kettes, mi a hihetetlen a 40 ezres lakáshitellel? A mienk jóval kevesebb.

2022. aug. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
72%

A párod családjának a felháborodása azért nem jogos mert mi közül van nekik a ti kapcsolatotokhoz? A párod felháborodását inkább tartanám jogosnak, már csak azért, hogy szerintem a párom előbb bízzon meg bennem, utána jönnek az olyan dolgok mint összeköltözés stb.


Ha neked meg bizalmi problémáid vannak, azt neked kell kezelned!! Neked kell tudnod, hogy neked ez mindig problémát fog okozni az emberi kapcsolataidban! Neked kell felülkerekedned rajta, és tudnod, hogy oké, vannak nehézségeid, de mi "normális" egy másik féllel szemben, mire adott okot, mire nem. És ha nem bízol benne, és nem tudsz vele beszélni magadról neee először összeköltözz... Pl. meséld el neki a dolgot, nézd meg, változik e ez által, tetszik e ez neked vagy nem, aztán ha valami gáz van, meghozod a döntést, hogy ez nem, vagy ha minden ok, megy tovább az építkezés.

2022. aug. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%

Ötös, azért a bizalmat ki kell érdemelni. Szerintem nagyon is igaz a mondás, hogy lakva ismerszik meg az ember. Nagyon is okosan teszi, aki nem hagyja, hogy elvakítsa a szerelem.

Egyes voltam.

2022. aug. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
4%
4, egyedül nem kap erre a bérre 40 nulla hitelt
2022. aug. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
95%
nem, értem, min változtatott volna az, ha tudják.
2022. aug. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
56%
Kap, ha van (esetleg több) adóstárs. Bár a három azért nekem is furcsa. Lehet örökölni is, persze, de akkor sem jön ki a szám.
2022. aug. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
81%

Természetesen nem jogos a felháborodásuk.

Én azt is megértem, hogy a lánynak sem rögtön mondtad.

Lóti-futi nőknek semmi köze a vagyonodhoz. Amikor komolyra fordult a kapcsolat, akkor neki elmondtad, hogy amiben laksz, az a sajátod, és összeköltözés után a többit is. Ez teljesen korrekt, én is így csinálnám.


Egy kérdésem lenne!

A párod mit szólt mindehhez? És mit szól a szülei viselkedéséhez?


Én ezt kritikus kérdésnek tartom abból a szempontból, hogy lehet-e vele közös jövőt tervezni. Ha a szüleinek ad igazat, akkor azonnal tedd lapátra!


És egy kicsit húzd be a féket a lánynál is. Pl. én esküvőt nem tudnék elképzelni úgy, hogy ilyen surmók embereket is látnom kelljen ott. De miféle esküvő az, ahonnan az egyik fél szülei hiányoznak? Vagy ne legyen esküvő? (Én alapesetben házasságpárti vagyok.)

2022. aug. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!